Перейти до вмісту

Між ними двома чоловік вибрав коханку. Ось так буває.

Одного разу зранку Ніні стало погано, думала, що потравилася. Адже напередодні коштувала жарені гриби. Але такий стан не минав. Змушена звернутися до лікаря. При обстеженні виявилося, що чекає дитину.

Додому летіла немов на крилах. Зрадіє Іван такій гарній новині. Приготувала святкову вечерю. Поспішала, щоб встигнути, поки прийде чоловік із роботи. Відсвяткують приємну новину удвох.

Читайте також Єдине, що мене не влаштовує – це надмірна увага чоловіка до своєї дочки.

Коли чоловік побачив, як дружина загадково посміхається, весь час думав, яка ж дата сьогодні, що приготована романтична вечеря. Ніна не стала довго тримати чоловіка в невіданні. Вона повідомила, що в них скоро буде малюк.

Але радості на обличчі Івана не побачила. Лише злість. Він сичав, що це вона навмисно так підстроїла. Адже домовлялися, що спочатку житимемо для себе.

Він вискочив на вулицю. Ту ніч не ночував вдома. Ніна також не спала, все чекала Івана, що він ось прийде. Не розуміла, чому так реагує. Так сталося, що малюк є, потрібно радіти, а чоловік зреагував зовсім по другому. Ніна чекала, думала, що йому потрібен час, щоб звикнутися з думкою про малюка.

Але другого дня, коли Іван нарешті прийшов додому, сказав, щоб Ніна збирала речі і йшла звідси. Йому вона не потрібна. Квартира його, тому прав у Ніни на неї немає. І він не хоче її бачити, ніколи.

Ніна зі сльозами збирала речі. Вона не могла повірити, що то все відбувається з нею. Але гордість не дозволяла залишатися, коли проганяють. Коли приїхала в татову квартиру, тато вислухав, потім сказав, що наразі він живе не один, і вирішуватимуть вони з Валентиною.

Якщо Валентина буде проти, то Ніна нехай шукає собі житло де інде. Іще одна зрада дала про себе знати. Ніні стало погано. Тато викликав швидку допомогу, загроза викидня, дівчину відвезли в лікарню.

Там вона лежала місяць. Ні чоловік, ні тато не провідували її. Тільки колеги по роботі приходили два рази, і все. Через колег Ніна знайшла квартиру, коли її виписали, поїхала туди. Це була тісненька однокімнатна квартира. Але дівчина і цьому рада. Не жити ж на вулиці. А платити за гарну квартиру в неї нічим. Зарплата маленька. Вистачить тільки заплатити за квартиру, та на продукти й все. Ніна не знає, як буде жити далі, коли не буде працювати.

Хазяйку квартири умовила потерпіти два місяці, поки одержить декретні. Сама не гаючи часу, подала на аліменти й на розділ майна. Адже в неї донька. Тому Іван повинен виплатити їм частку. Татові повідомила, що буде вступати в спадок. Адже по закону, половина квартири її. Тато викупив частку Ніни за гроші. Чоловік не став проти розділу, також відкупився грошима.

За ці гроші Ніна купила однокімнатну квартиру. Спочатку було дуже важко, але згодом все наладилося. Про свого чоловіка дізналася правду, чому він так поступив із нею. Виявляється в нього є коханка. Між ними двома чоловік вибрав коханку. Ось так буває.