Перейти до вмісту

Але вже за 3 роки, він знову сказав Оленці, що йде від неї. Цього разу йому набрид увесь цей побут, хочеться чогось нового.

Коли моя донька розповіла мені про те, що познайомилась з Олегом й у них зав’язуються серйозні стосунки, я дуже зраділа. Що ж може бути краще за справжнє кохання? Але коли донька привела його до нас додому, я трішки насторожилася. Ні, ви не подумайте, на вигляд він був цілком нормальний. Подарував нам букет квітів та чайний сервіз. Взагалі, дуже милий та люб’язний хлопець, але щось мене тривожило.

Уваги на свої тривоги я не звертала, а вже за пів року донька повідомила мені про те, що збирається за нього заміж. Ми з чоловіком не заперечували й у всьому підтримували дітей. Навіть квартиру їм купили. З самого початку все було дуже добре. Я бачила, як в доньки від щастя світяться очі й тішилася за неї, але за пів року все змінилося. Олег сказав, що йде з сім’ї, адже моя Оленка йому просто набридла. Сказав, що вона занадто правильна для нього.

Олена ж просто плакала та спала. Цілісінький тиждень я не могла привести її до тями й ось коли вона хоча б трішки почала радіти життю, я вирішила поговорити про розлучення. Донька одразу сказала, що цього не буде. Я такої позиції не зрозуміла, а потім дізналася, що скоро стану бабусею. Оленка вирішила подзвонити Олегу та про все розповісти. Чесно, його реакція мене дещо здивувала, адже він сильно зрадів й уже ввечері стояв на порозі квартири з букетом та цукерками.

Читайте також — З неба на нас дивиться місяць, зорі та наша мама. Мені здається їй за нас дуже соромно зараз, адже вона постійно просить у Бога для нас тільки найкращого, а ми тут …. — хлопчик замовк.

З часом, все почало налагоджуватися. За декілька місяців моя Оленка мала донечку й Олег був найщасливішим чоловіком на світі. Коли я приходила до них в гості, то просто його не впізнавала. Він майже увесь вільний час проводив з донькою: грався з нею, гуляв, переодягав. Він став ідеальним татом, про якого можна лише мріяти. Серце доньки також давно його пробачило й жили вони добре.

Але вже за 3 роки, він знову сказав Оленці, що йде від неї. Цього разу йому набрид увесь цей побут, хочеться чогось нового. Справа була серйозною, адже цього разу він забрав половину своїх речей, а вже через тиждень приїхав за рештою. Донька знову була у відчаї, тому контроль над ситуацією взяла я. Я знайшла його через спільних знайомих й поставила ультиматум: або він нормально живе з моєю донькою, або буде платити шалені аліменти на доньку. Він знав, що у мене хороші зв’язки, тому повернувся до Оленки.

Їх життя знову почало налагоджуватися. Нещодавно, ми відсвяткували 5-річчя онуки, де Оленка знову повідомила мене про те, що Олег хоче від неї піти. Я вже просто не знаю що з ним робити. Можливо, взагалі краще його відпустити й не мучити себе? Олена й так 2 рази прощала його й впускала у своє життя, а на таке погодиться далеко не кожна жінка. Просто шкода онуку, адже вона так його любить.