Перейти до вмісту

Аліна стояла мовчки, а всі ці слова були наче ножем по серцю.

Аліна була просто розбитою і не знала, що їй робити далі. Нещодавно її чоловік заявив, що покохав іншу, й покидає свою дружину, з якою прожив понад 5 років. Аліна кохала свого чоловіка, не перечила йому, в них сім’ї була повна ідилія. Чоловіку часто друзі говорили, що його Аліна просто ідеал жінки: гарна, хороша господиня, не влаштовує сцен вдома.

Коли навколо всі вияснювали стосунки, Аліна не хотіла засмучувати чоловіка й зводила все до жарту, завжди намагалася згладити гострі кути в стосунках.

Вона поверталася з роботи того вечора, ще зайшла в магазин, щоб придбати продукти на вечерю. Переступає поріг квартири й побачене її вражає: чоловік стояв з валізою та збирав речі.

– Тобі потрібно кудись їхати? В тебе відрядження?

Читайте також Чому не варто ставити пральну машину на кухні

– Та яке відрядження, я іду від тебе. Я вже давно покохав іншу і от наважився зробити цей крок. А ти якщо було б уважнішою до чоловіка та ставила більше питань, як нормальні дружини, то вже б давно про все знала. Не мучила б ні мене, ні себе.

– І які питання я повинна була ставити?

– Хоча інколи спитала, чому у мене такі часті відрядження, чи чому я затримуюсь на роботі. З ким їдеш на рибалку? Коли повернешся?

– Ти завжди говориш про те, як ти важко працюєш, що з кожним проєктом багато проблем. Я не ставлю запитань, щоб не напружувати тебе після важкого дня. А ти ж рибалиш з дитинства, що мені треба тебе обмежувати в захопленнях?

– От дивись, навіть зараз ти спокійна, немов штиль. Могла б зараз поскандалити. Тобі просто байдуже на мене.

– Не розумію нічого, невже тобі подобається, коли на тебе кричать і мозок виносять? Так з тобою потрібно було поводитися весь цей час?

– Уяви собі, так! З Веронікою, то спокійно, то лайка, а потім бурхливе примирення. Кров кипить. Вона мене просто зводить з розуму емоціями. А ти як тиха калюжа.

Аліна стояла мовчки, а всі ці слова були наче ножем по серцю. Клубок сліз не давав вдихнути повітря. Чоловік зібрався й вийшов з квартири. А вона не розуміла, що відбувається. Звичайно, було в стосунках і таке, що їй не подобалося, але вона не пиляла чоловіка, хотіла, щоб він був щасливий поруч з нею. А що отримала у відповідь? Залишилося тільки сподіватися, що Аліна все-таки зустріне того, хто оцінить її тиху калюжу.