Перейти до вмісту

Чому не варто ставити пральну машину на кухні

Нещодавно ми з чоловіком придбали собі мініатюрний будиночок за містом в 60 кв.метрів. Нам цього цілком достатньо, однак є те, що мене взагалі не влаштовує – маленька ванна кімната, всього лиш 2,1 x 1,1 м, туалет також розташований в ній… А от кухня у нас велика та простора. Коли ми купляли будинок, я звернула увагу, що у попередньої власниці пральна машина розташована на кухні й вирішила нічого нового не придумувати, тому залишили все, як було.

 

Знала б я тоді, скільки проблем мені це принесе. І зразу до слова хочу сказати, що в нас збудовано все по нормах і нічого не порушено. Танцює пральна машинка під час прання ще як. Чоловік залишив остигати обід на пральній машинці і під час віджиму вся їжа розлетілася по цілій кухні.

Постійно при віджиманні вся кухня ходить ходуном – в результаті, будь-яке прання для мене здається пеклом. Підлога дерев’яна, через шо машинку ще більше похитує. Нещодавно зірвало трубу й залило все дерево.

Читайте також От і сталася неприємна ситуація.

Тепер я дуже чекаю коли у нас справа дійде до ремонту ванної кімнати, адже саме туди я планую переставити пральну машину … І так – цей цілком можливо, навіть не дивлячись на крихітну кімнату. Складаю в голові планування, щоб всі вмістити.