Історії

Андрія я дуже сильно кохаю і хочу з ним створити сім’ю, але чи є у цьому сенс, якщо мене постійно ображатимуть, і чоловік, до того ж, не захоче мені нічого допомагати?

З Андрієм ми кохаєм один одного та вирішили одружитися. Коли він зробив мене пропозицію, я була безмежно щаслива.

Так сталось, що його батьки на місяць поїхали у відрядження, і він залишився один, тому й покликав мене пожити до нього. Ми ніколи не жили разом, тому для нас би це був новий досвід й можливість зрозуміти, чи зможемо ми будувати сім’ю разом. Його батьки були проти цього.

З самаго початку усе було добре. Я була така щаслива, що ми почали бути разом більше часу, що прибирала й готувала з шаленим ентузіазмом, але потім я стала втомлюватися. Тоді я й почала говорити з ним про те, що мені потрібна допомога й почула те, чого зовсім не очікувала. Виявилось, що Андрій не вважає своїм обов’язком прибирати та готувати, адже у нього зарплата більша ніж у мене, і цього має бути достатньо. Але я ж також працюю, не менше, ніж він, і втомлююсь так само. А якщо згодом у нас буде дитина, то як я маю сама справлятися.

Читайте також: Наполеон: ніжний та смачний торт для святкового столу

Але це було тільки початком. Перед приїздом його батьків, я вимила всю квартиру та приготувала вечерю, навіть торт спекла. Коли приїхали батьки, то свекруха сказала, що я зовсім не схожа на хорошу господиню, бо у квартирі було пильно, а торт мій взагалі не смачний. У той момен, я не знала, що відповісти їй.

Все це відбувалось перед Андрієм та її чоловіком. І сказати, що я почервоніла й хотіла плакати — нічого не сказати. Невже не можна було мені розповісти про це особисто, щоб ніхто не чув.

Коли повернулися батьки, я звісно пішла жити до себе додому. Але я стала помічати, що Андрій змінив своє ставлення до мене. Він став більш прискіпливим та вимогливим. Думаю, що тут без мами не обійшлося. Але все ж, я не знаю, як мені бути далі. Андрія я дуже сильно кохаю і хочу з ним створити сім’ю, але чи є у цьому сенс, якщо мене постійно ображатимуть, і чоловік, до того ж, не захоче мені нічого допомагати? Незнаю, як правильно поступити …