Анна готувати Кирилу гарячий сніданок відмовилася. Такими темпами її попросять завтра шкарпетки випрати!

– Загалом, знайомі ми з Кирилом вже півроку, зустрічаємося чотири місяці  Останнім часом з чоловіками мені не щастило. Ну тому що з тих, хто навколо, більшість яких одружені

Кирило зовсім не такий.
Успішний, спортивний, легкий на підйом, веселий, компанійський хлопець. Живе сам, без мами, у нього хороша квартира з ремонтом. Зовсім недавно наші відносини перейшли на інший рівень

Читайте також Все виявилося банально – мій чоловік зраджував мені з його дружиною.

Анна, зі свого боку, дівчина теж не промах: працює програмістом, дуже затребувана, в своїй компанії отримує хороші гроші, теж самостійно купила собі квартиру в новобудові, водить автомобіль, займається спортом, подорожує, активна і легка в спілкуванні.

Всупереч поширеним стереотипам про програмістів, Анна стежить за собою, зі смаком одягається і прекрасно виглядає. Наречена, в загальному, хоч куди. І чоловіки навколо Анни постійно крутилися з ранньої юності, але все якось не ті.
А ось Кирило, треба ж так, запав у душу.

– Минулого тижня в перший раз я залишилася на ніч у Кирила. Увечері був легкий вечеря при свічках, все чудово і красиво. А на ранок романтика скінчилася
Кирило запропонував Ганні піти на кухню і приготувати що-небудь на сніданок.

– Ну там яйця є, бекон, помідори, зелень, сир, масло. Можеш яєчню посмажити. Або омлет зроби. Кава звари, він в навісному шафці, там відразу побачиш. Загалом, відчувай себе як вдома, сміливо відкривай холодильник, бери все, що треба. Зміркуй там що-небудь на швидку руку

Треба сказати, на кухні Анна відчуває себе зовсім не як риба в воді. Живе вона одна та особливо не готує. Обідає в кафе біля роботи та й вечеряє найчастіше там же.

На сніданок найчастіше бере собі круасан і кава в паперовому стаканчику по шляху в офіс. У кафетерії, розташованому на першомуповерсі їх бізнес-центру, варять відмінну каву.
Ні, Аня може, звичайно, посмажити просту яєчню без викрутасів… напевно. Чесно кажучи, вона не пам’ятає, коли робила це в останній раз.

Для себе однією з раннього ранку і в голову не прийшло б розводити готування, різати бекон і зелень, ставити на плиту сковороду, а вже тим більше щось запікати, це для дівчини взагалі фігура вищого пілотажу.
Вранці і так немає ні часу, ні настрою, навіщо це треба. Максимум – йогурт або бутерброд, і досить.

А чоловіка, виявляється, цим не нагодуєш…
Загалом, Анна готувати Кирилу гарячий сніданок відмовилася. Мовляв, вона тут не за цим, ось ще. Не готувати сніданки сюди прийшла. Такими темпами її попросять завтра шкарпетки випрати! Кирило помітно напружився. В мовчанні зібралися, одяглися, мовчки поїхали на роботу

– І правильно зробила, що відмовилася готувати в перший же день! – підтримала Анну найкраща подруга. – Бач, який! Придуай там, каже, чого-небудь на швидку руку, та щас же! Готувати на чужій кухні – то ще задоволення, навіть для суперповара. А для тебе – тим більше… Мені ще бабуся на цей рахунок говорила – поки не одружиться, не годуй, мовляв, ще встигнеш!

– Ну, не знаю, – зітхнула інша подруга. – Могла б вже пару яєць йому посмажити, не так це складно. Тим більше квартира у нього, кажеш, нова, сучасна, чиста – мабуть, і кухня не забруднений клоповник? Техніка вся новітня, так? Ну ось. Не проблема приготувати в таких умовах. Даремно ти відмовилася. Хороший мужик на дорозі не валяється, ти ж розумієш.

– Та вже, хороший мужик, скажеш теж! – войовничо вперлася руки в боки перша подруга. – Хороший пішов би і зварив каву сам. І яєчню б посмажив. Дівчина вперше у нього в будинку. Вона – гість, між іншим, а не домробітниця. І вставати відразу ж до плити не зобов’язана!