Перейти до вмісту

Астрологи розповіли, як час народження, впливає на долю людини

Астрологи стверджують, що час народження, має вагомий вплив на долю людини в подальшому житті.

Ваш гороскоп в залежності від часу народження:

00:00 до 1:59 – години Меркурія

Люди, які народилися у цей час, в майбутньому намагаються досягти успіху та бути кращими від інших. Їм дуже легко дається навчання та й вони самі отримують задоволення від цього процесу. У спілкуванні вони відкритті до інших людей, але якщо їм зробити боляче, то від цих людей ви більше ніколи не отримати відчуття довіри. Своєю красою вони приваблюють оточення.

2:00 до 3:59 – години Венери

У ці години народжуються цілеспрямовані та наполегливі люди. Вони дуже працьовиті,  завдяки цьому їм легко вдається втілювати свої мрії в життя. Заради успіху вони ідуть на великі жертви й інколи можуть жертвувати навіть власним здоров’ям. Вони дуже вірні та чітко відстоюють свою думку.

4:00 до 5:59  – години Марсу

Цих людей просто переповнюють емоції. Вони емоційні та експресивні. Часто наділені талантом веселити інших та люблять перебувати в центрі уваги. Хоча у цих людей присутня логіка, але перші свої вчинки вони роблять імпульсивно, про що можуть потім шкодувати. Ці люди спроможні добитися успіху у всьому.

6:00 до 7:59 – години Нептуна

Ці люди завжди слухають своє серце, тому для оточення вони вкрай непередбачувані. Приваблюють інших своєю загадковістю та таємничістю, а ще рідко бажають матеріальні речі. Для них головне — духовність. Вони є  представниками творчих професій.

Також читайте: Знаки Зодіаку у яких повна несумісність, які ніколи не зможуть бути разом 

 8:00 до 9:59 – години Урану

Люди, які народилися у цей час, комунікабельні та товариські, вони люблять гучні компанії та рідко бувають наодинці. Прямолінійні, але з великим добрим серцем. Вони готові допомагати усім і нічого не чекають у відповідь.

10:00 до 11:59 – години Сатурна

У цих людей всі думки направлені на успішність. Вони справжні кар’єристи та природжені лідери. До них звертаються за допомогою та часто прислуховуються інші, адже їхня думка цінна та мудра. Але в особистму житті їм може бути важко, тому що вони весь вільний час присвячують кар’єрі.

12:00 до 13:59 – години Юпітера

Усе своє дитинство та молодість ці люди розважаються. Вони не прагнуть до лідерства, а просто люблять отримувати задоволення від життя. Обожнюють подорожувати та отримувати нові знання та враження.

14:00 до 15:59 – години Плутона

У таких людей вроджений дар переконання. До своєї мети рухаються розмірено і плавно. Харизма у них гармонійна і дуже природна. Плутон крім усього іншого дарує таким людям зовнішність, до якої зазвичай не байдужа протилежна стать.

16:00 до 17:59 – години Венери

Люди, які народилися в години Венери дуже романтичні. Двоїстість, коливання і половинчасті рішення — це не про них. Вони завжди доводять справу до кінця. Впродовж життя їм може успіхатися везіння, або, навпаки, життя буде тягнутися суцільною чорною смугою невдач.

18:00 до 19:59 – години Меркурія

Ці люди ведуть здоровий спосіб життя, обожнюють спорт та корисне харчування. Професії вони обирають пов’язані зі здоров’ям та спортом, а також не люблять слабких людей. У них чіткий розпорядок дня і все відбувається під строгим контролем.

20:00 до 21:59 – години Сонця

Саме ці люди прагнуть бути в  центрі уваги. Вони є справжніми лідерами та намагаються завжди відрізнятися від інших людей. Обожнюють похвалу і лестощі. Тому інколи інші це можуть використовувати для маніпулювання.

 22:00 до 23:59 – години Місяця

Люди, які народилися в години Місяця – загадкові та особливо духовні. Вони дійсно не такі, як всі, й дивляться на звичні речі зовсім під іншим кутом. Допомагають іншим, але завжди у відповідь чекають подяку. Вони оточують себе лише тими людьми, яким довіряю. Вони живуть за своїми особистими правилами, та ніколи не сприймають сторонніх порад.