Перейти до вмісту

Знаки Зодіаку у яких повна несумісність, які ніколи не зможуть бути разом

Астролги назвали шість зодіакальних пар, які не можуть ужитися разом. Між партнерами у такому союзі, зірки передбачають часті сварки, непорозуміння, конфлікти та навіть розлучення.

Терези і Рак
На відміну від Раків, які віддають перевагу спокійному життю, Терези обожнюють постійне спілкування з різними людьми. Терези зазвичай прагнуть того, що виходить за рамки норми, а люблячий Рак звик діяти помірно та послідовно. Якщо ці знаки все-таки захочуть бути разом, то їм необхідно іти на великі компроміси та поступки, щоб досягти гармонії у стосунках.

Риби і Водолій
Між цими знаками постійно виникають супечки, Риби — егоїсти, які дуже важко переживають відсутність уваги з боку Водолія. Натомість Водолії життєрадісні та легковажні, імпульсивні й часто можуть ображати вразливих Риб.

Стрільць і ​​Скорпіон
Для створення стосунків ці знаки дуже різні. Скорпіон, який чітко знає свої цілі, відстоює власний інтерес, але не може утримати легковажного Стрільця, який не думає про завтрашній день. Скорпіони у стосунках прагнуть пристрасті та любовної вірності, але на відміну від них, Стрільці взаємністю відповісти їм не можуть.

Козеріг і Близнюки
Козоріг у стосунках обдумує кожен свій крок. Він занадто розсудливий, щоб зрозуміти легковажного та химерного Близнюка. Таким знакам важко ужитись, так, як консерватизм і легковажність ніколи не зможуть співіснувати разом.

Також читайте: Обов’язково прочитайте: 9 рис обличчя, що вказують на багатсво і успіх

Лев і Діва
Ці знаки є дуже протилежними. Діва, яка у всьому бачить лише недоліки, та Лев, який не може пережити критики у свою сторону — найгірший тандем. Лева буде дуже ображати відсутність уваги другої половинки. Скрупульозність Діви не стане зрозумілою для Лева, який прагне отримати все відразу.

Телець і Овен
Скорпіон і Овен абсолютно різні практично у всіх аспектах життя . Овен, який завжди перебуває в русі та шукає нових пригод, не зможе зрозуміти прагнення до спокійного та стабільного життя. Тельці для них занадто спокійні та скучні. Також, якщо Овнові стане скучно у таких стосунках, то він знайде розваги на стороні. Таким парам важко зберегти стосунки.