Перейти до вмісту

Бабусі розповідають: як було колись.

Бабусі нерідко напихають нас страшилками про любов, в які вірити чи не вірити справа ваша.

Не можна цілуватися на першому побаченні

Років 60 тому це, можливо, здавалося непристойним і страшним, але зараз це нормально. Не варто слухати бабусині поради на тему пристойності і доцільності швидких перших поцілунків, адже відтоді, коли вони були молодими, все змінилося. Більш того, психологи відзначають, що сильно затягувати з поцілунками не можна, адже це може відлякати чоловіка.

Якщо нічого сказати, мовчи

Мовчання на побаченнях — це не найкращий варіант, тому що чоловіки хочуть бачити, що їх супутниці комфортно. Розмови — це головний показник того, що все йде у вірному напрямку.  Це років 50 тому було заведено мовчати. Сьогодні ж можна просто поміняти тему для розмови.

Чим раніше вийдеш заміж, тим краще

Бабусі частенько кажуть, що з віком жінка стає нікому не потрібна, але це було раніше, тому що у жінки до певного віку вже були діти і сім’я. Бабусі кажуть, що потрібно якомога швидше знайти хорошого чоловіка і вийти за нього заміж. Зрозуміло, це не так. Потрібно робити те, що хочеться вам самим. Заміжжя — це не головна мета кожної жінки.

Читайте також:Змінюється Гольфстрім і змінюється клімат Європи.

У чоловічій грубості немає нічого поганого

Саме за часів наших бабусь з’явилася фраза “б’є — значить любить”. Раніше жінки були більш покірними, але зараз суспільство почало відходити від патріархального укладу в бік дипломатії і рівності. Якщо раніше вважалося нормою терпіти побиття і грубість, заборони і негатив, то зараз ви не зобов’язані з цим миритися. Якщо чоловік себе брутально веде з другою половинкою, це означає одне, що вона йому не потрібна.