Перейти до вмісту

Батько моєї дитини відмовися від нас, і тільки моя мати підтримала та допомогла в скрутний час

Жила  з мамою в селі, мені 27 у мене був хлопець, але наші стосунки так і нікуди не рухались. І ось одного дня я дізнаюсь що вагітна

Розповіла мамі. Поговорили, обидві вирішили, що треба народжувати. Якийсь час ще зустрічалася з цим хлопцем. Він відчував незручність, ніби й разом не дуже хотілося, і дитина загальна намічається. Ніяких з’ясувань відносин у нас не було. Він, мабуть, не міг придумати, як викрутитися з цієї ситуації. Прийшов якось, міцно випивши для хоробрості. Мама захворіла і спала в дальній кімнаті. Він вирішив, що я вдома одна і став голосно висловлювати яка я гуляща, може, і не його дитина і т.д.

Слово за слово, почав ображати. Ясно було, що прийшов поставити крапку і зробити це грубо, як часто буває з боязкими мужиками. Вийшла мама, він стояв на ганку, вона схопила його за комір і за штани і скинула з ганку. Сказала: “прийшов до чужої хати і смієш ображати мою дочку!”.

Читайте також: Коханий відновив стосунки з колишньою, від розставання з якою він «лікувався» в стосунках зі мною.

На цьому відносини закінчилися. Я народила донечку, і найцікавіше, що у її тата такі характерні губи і у дочки губи батька.

Через рік, коли була з коляскою в магазині, підійшла жінка і сказала, що моя дочка – її внучка. Що малятко дуже схоже на тата. Через пару днів (ми з донькою були вдома самі) з’явився випивший Микола і знову наголошував на вулиці, що дитина нагуляна, що я така-сяка! У двір увійти не наважився. А ще просив показати йому дитину, щоб подивитися.

Прийшла мама з роботи, сусіди їй ще на вулиці розповіли, що тут відбувалося. У вихідний, незважаючи на мої протести і вмовляння, мама шукала по селищу, де живе “татко” внучки. Знайшла, познайомилася з другою бабусею. Дочекалася, коли з’явиться “тато”. Сказала наступне: “ми від тебе щось вимагаємо? Ти не був у нас більше 1,5 років, хто тебе кликав? Якщо ще раз з’явишся і посмієш щось сказати на мою дочку, я в поліцію не піду, візьму гарну палицю, підстережу на вулиці і поламаю все, що попадеться під руку”.

Все це мама говорила в присутності його батьків.

Моїй Мілані 8 рочків. На кожен її день народження привітати внучку приходить друга бабуся. Татка дуже рідко випадково бачимо здалеку, так як при зустрічі тікає світ за очі, щоб не зустрітися віч-на-віч.

Два роки тому пішла з життя моя улюблена мамочка. Ще коли вона була жива, я почала зустрічатися з чоловіком старшим на 12 років. Після того, як мами не стало він мені дуже допоміг і підтримав. Він самотній. Незабаром ми стали жити разом. У мене народилася друга дочка, їй пів року.

Тільки тепер я почала спокійно жити, знаючи, що зі мною людина, яка завжди мене підтримає і допоможе.