Батько влаштував істерику і каже, що ми його по світу пускаємо, невдячні і тому подібне.

У батьків є велика трикімнатна квартира, яку приватизували і розділили на 4 рівні частки, тепер її власники: я, брат і батьки. Батько в спадок отримав ще одну двокімнатну квартиру, в якій він зараз живе зі своєю новою жінкою.

Так ось, таточко має цю квартиру продати! Батько влаштував істерику і каже, що ми його по світу пускаємо, невдячні і тому подібне…
З батьком у нас стосунки не складаються і в майбутньому я не хочу мати з ним нічого спільного, ніяких справ, крім, хіба що, фінансових.

Він давав мамі грошей на наше утримання, ми з братом будемо давати грошей на його утримання, якщо йому не буде вистачати у старості. І не більше.

Читайте також Дружина постійно до ворожок біжить за порадами, у неї до мене претензії, що її заїв побут, і що я не відпускаю її до подруг.

А ось про долю мами ми турбуємося вже зараз. Брат живе в Німеччині, а я в Києві, мама в обласному центрі за 500 км від мене. Ми з братом вирішили, що маму потрібно забрати ближче, до Києва і купити їй тут квартиру-студію. От ми і запропонували відписати батькові всі три частки в нашій трикімнатній квартирі, але з умовою, щоб продати батьківську двокімнатну і на ці гроші купити мамі квартиру в новобудові, а потім скинутися на ремонт.

Двокімнатна знаходиться в панельному будинку, а трійка батьків – велика квартира у відносно новому будинку з охороною і гарною інфраструктурою.

Батько влаштував істерику і каже, що ми його по світу пускаємо, невдячні і тому подібне. В майбутньому ми готові не претендувати на цю трикімнатну квартиру, вона повністю відходить у володіння батька!