Батько як модель наслідування, та як це впливає на вибір партнера

Батько в житті кожної дитини – це перша модель для наслідування! З раннього дитинства у нас відкладається відпечаток тої чи іншої моделі, яка на протязі нашого життя впливає на наш вибір супутника та загалом відносин з протилежною статтю. Особливо це стосується жінок, оскільки їм приходиться нести на своїх тендітних плечах цей “відпечаток” і добре коли у вас була правильна модель наслідування, а що робити тим кому повезло трохи менше, як розібратися? Існують ознаки, наявність яких допоможе поглянути на причини та допоможе розібратися в тих чи інших проблемах з вашим партнером.

Читайте також:7 основних таємниць чоловіків, про які варто знати кожній жінці, щоб зблизитись з коханим

Якщо ваші відносини з батьком розвивались по одному з нижченаведених прикладів, то вам варто звернути увагу на деякі з цих речей:

1. Ваш батько був  відсутнім у вашому житті.

Можливо, ви занадто нав’язливі і хочете проводити весь вільний час з вашим чоловіком. Ви боїтеся, що він відкине або покине вас. Ви перебуваєте не довго у  відносинах або часто міняєте партнерів, побоюючись, що ніколи не знайдете любов всього свого життя. Ви залежні від свого партнера. І якби у вас була можливість контролювати його дзвінки, смс або соціальні мережі, то ви б не замислюючись робили це.

2. Ваш батько не проявляв емоцій .

Може бути, ви припускаєте, що всі чоловіки однакові, тому нічого від них не очікуєте. У вас є побоювання, що вас ніхто не зможе полюбити і тому тримаєте чоловіків на відстані. Ваші дії можуть здаватися холодними і байдужими, але в дійсності ви просто боїтеся постраждати від невдалих відносин.

3. Ваш батько проявляв жорстокість  та  ображав вас.

Ймовірно, ви будете вибирати  в партнери когось, хто буде повною протилежністю вашого батька. У вас можуть бути проблеми з довірою до інших людей. Готуючись до гіршого ви перериваєте відносини раніше, ніж вони можуть закінчитися. Можливо, вас засмутив хтось із чоловіків, і це служить причиною для конфліктів в майбутньому.

4. У вас здорові відносини з батьком, який любить і підтримує вас.

Може бути, ви будете довго шукати когось, схожого на вашого батька. Постійно порівнюючи з ним всіх інших, у вас будуть необгрунтовані очікування або довгі пошуки того, хто буде піклуватися про вас так само добре, як і тато.

Незважаючи на те, що ці всі ознаки можуть допомогти вам краще проаналізувати і зрозуміти проблеми в стосунках з чоловіками, варто усвідомити саму проблему та обговорити її з компетентною особою якій ви довіряєте.