Батьки були шоковані від такої нахабності доньки.

У Світлани чудовий чоловік – Остап, який дуже закоханий у свою дружину. Весілля у них було нещодавно, вони двоє дуже добрі та господарські. Після весілля молодята переїхали у власне житло, хоча Світлана часто навідувала свекрів та в усьому їм допомагала.

Разом зі свекрами проживала рідна сестра Остапа, яка не була одружена. Свекруха разом з донькою мріяли про багатого зятя, який буде розв’язувати їхні проблеми. Вони бажали чоловіка з хорошою машиною, посадою та житлом.

Марія, сестра чоловіка, навіть не дивилася на хлопців, які не відповідали її критеріям. Сподобався їй на весілля брат Світлани Микола – високий широкоплечий спортсмен. Весь бенкет вона не зводила з нього очей, а потім запросила на танець. Микола відмовився.

На той час в Миколи була дівчина, з якою він прийшов на весілля.

Світлана не дуже ладила з сестрою чоловіка, оскільки у неї завжди було безліч зауважень: їсти несмачно варить, підлогу недолуго миє, ще й речі прати не вміє, всі плями залишаються.

Читайте також Підписали усі документи, Ніна дала готівку власниці, а та одразу вибігла з квартири.

– Чому ти знов приготувала таку гидоту? – дорікала Марія дівчині, а після цього накладала собі повні тарілки харчів.

Світлана не хотіла конфліктувати з родичами, тому часто просто мовчала. Правда, таке ставлення Марії неабияк ображало Світлану, після чого вона вирішила все розповісти чоловікові.

Остап став заспокоювати Світлану:

– Не слухай її, вона за все життя сама ще ні разу борщу не варила та ганчірку не тримала. Вдома все робив я, а старшу сестру жаліли, оскільки вона єдина донька. Я ніколи не слухав її небилиць і ти теж не звертай уваги. Ти в мене молодець, працюєш на дві хати, вона ще має тобі дякувати.

Остап поїхав до батьків і почав кричати на сестру:

– Чому моя дружина повинна прибирати тут, готувати їсти, коли ти цілими днями вилежуєшся на дивані? Запам’ятай, моя дружина – тобі не служниця!

Батьки не зрозумілим, що відбувається. Вони вранці ішли на роботу, а приходили ввечері. Марія запевняла, що всю робота вдома робить вона, а Світлана приходить лише в гості. Батьки були шоковані від такої нахабності доньки.

А найбільше був вражений свекор:

– Я думав, що ти за розум взялася та почала щось робити, а ти бідну дитину примушувала працювати. Краще б подружилася зі Світланою, батьки не вічні.

Після цього з Марії всі лише сміються.