Бажаю кожній свекрусі та невісточці натрапити на ці рядки!

З чоловіком я виховую двох синочків, і мрію, що колись мої невісточки будуть саме так відгукуватись на свою свекруху. Так, для цього мені потрібно докласти багато зусиль, але воно того варте! Бажаю кожній свекрусі та невісточці натрапити на ці рядки!
Вже давно ходять легенди про стосунки невістки та свекрухи. Ці чутки вже мають форму справжніх міфів, в яких дружина і мати чоловіка – дивні істоти, які не можуть нормально співіснувати.
Істина завжди знаходиться десь посередині, але факт, що ми завжди повинні віддавати заслужену повагу як дружинам, так і матерям,які виховали своїх синів.

Ми натрапили на цей зворушливий лист, який напевно змусить задуматися: “Моя дорога свекруха! Перш за все я хочу подякувати вам. Ви ніколи не дізнаєтесь, наскільки я вам вдячна за виховання чоловікасвоєї мрії. Це, звичайно, було нелегким завданням. Не знаю, як ви пережили усі безсонні ночі і як вдалося перетворити його на чудового чоловіка, яким він є сьогодні.
Насправді я знаю, чого вам це коштувало, бо намагаюся правильно виховувати наших дітей, а ваших онуків. І ось знову моя черга подякувати вам.
Дякую за допомогу у вихованні наших дітей. Дякую, що зробили і віддали все для своїх онуків. Ви показали мені, що таке відданість і жертви. Спочатку мене дратувало, що ви занадто їх балували і частенько давали їм шоколад перед вечерею. Тепер я усвідомлюю, що ви робили це з безмежної любові.

Читайте також Це було найкраще Різдво в моєму житті і справді незабутнє, адже назад ми поверталися вже у більшому складі. Я носила під серцем дитя.

Вони – ваші сонечка, вони дають вам стимул на все життя, вони – ваша найбільша радість, і я ніколи б не перешкоджала вашим зустрічам.
Я не буду вам лукавити. У нас будуть важкі часи, ваш син може сердитися на мене, я можу сердитися на вас або ви на мене. Але я обіцяю вам, що ми ніколи не будемо нещасними. У всіх родинах є злети і падіння, але любов завжди буде нашою постійною справою. Я обіцяю вам, що буду захищати серце вашого сина, а свого чоловіка назавжди. Я обіцяю вам, що ваші онуки будуть виховуватися з великою любов’ю і отримають усе необхідне. Я обіцяю вам, що щовечора я буду цілувати свою сім’ю на добраніч, і ми будемо часто приходити до вас на вечерю, бо немає кращого шеф-кухаря, ніж ви, і вам завжди вдається зібрати всю родину за столом.
Можливо, я не знаю всього на цьому світі, але можу пообіцяти вам одне – ніколи не намагатимусь замінити вас. Ви були першою жінкою, яку любив мій чоловік, і я ніколи не відберу цього у вас. Я завжди намагатимусь підтримувати зв’язок з вами.
Я зателефоную вам, коли мені доведеться мати справу з його дратівливою вдачею і коли не пам’ятаю того смачного рецепту вашого домашнього пляцка. Ви є дуже важливою частиною нашої історії та нашого майбутнього.