Перейти до вмісту

Біля дверей стояла дуже красива дівчина, яка відразу сказала мені, що вона коханка мого чоловіка. Звичайно, я вже давно підозрювала свого чоловіка у зрадах, але того, що вона прийде до нас додому — я не очікувала

Одного суботнього дня, поки діти спали, я вирішила поприбирати у хаті. Аж раптом подзвонили у двері. Мелодія дзвінка прозвучала наскільки голосно, що я подумала, що мої діти проснуться від цього звуку. Я підбігла до дверей зі шваброю у руках, думала, що зараз просто зірвуся на того, хто так нахабно шумить о третій годині дня.

Біля дверей стояла дуже красива дівчина. Вона відразу сказала мені, що вона коханка мого чоловіка. Я стояла і не могла промовити ні слова. Звичайно, я вже давно підозрювала свого чоловіка у зрадах, але того, що вона прийде до нас додому — я не очікувала.

Дівчина голосно сказала, що чоловік скоро покине мене з дітьми, оскільки вона його до себе приворожила. Нещодавно проводила якийсь обряд, щось там йому додавала у чай. А потім додала: Ти нічого не зможеш зробити, тому збирай свої речі і покинь будинок Олега.

-А куди я маю йти? – усміхнулася я.

Читайте також: Смажені пиріжки з картоплею

— Ну це вже твої проблеми. Тепер я тут хазяйка. – зухвала дівчина спробувала зайти в коридор, але я загородила їй прохід. Вона не могла зрозуміти, чому я продовжую реготати з неї.

Не маю уявлення, про що розповідав їй чоловік, але мені довелося їй все детально пояснити. Квартира, в якій вона вже сьогодні хотіла господарювати, належить особисто мені, тому при розлученні, чоловік піде від мене, а не я від нього.

– А де Олег буде жити?– скрикнула дівчина.

– Вирішуйте обоє. Він тепер тільки твій! – я посміхнулася, – Не потрібно було його приворожувати, я й сама вже хотіла розлучатися.

Поки дівчина стояла і обдумувала все, я закрила перед її носом двері. Ввечері я не впустила чоловіка ночувати додому, а вже зранку подала на розлучення. Ця дівчина ще декілька разів намагалася зі мною поговорити, але більше я їй двері не відчиняла.

Одного дня, я зустріла цю дівчину на вулиці. Вона стала вибачатися переді мною, і просила, щоб я забраза Олега назад. Як виявилося, він їй без квартири взагалі не потрібен. Але мені її взагалі не жалко, сама собі таку долю наворожила, а тепер хай думає, як далі жити …