Перейти до вмісту

Ботокс для волосся: плюси та мінуси

У теперішній час, популярною процедуро є “ботокс для волосся”. Він допомагає наситити волосся вітамінами, оскільки через постійні сушки і укладання волосся втрачає свою силу та стає тьмяним та слабким. У такому випадку, кондиціонера стає недостатньо, та й активність компонентів у засобах для домашнього використання набагато менша, ніж у професійних.

Продукти, які містяться у складі для ботокса волосся містять олії, пептиди і колаген як основу. Щоб правильно пдібрати ботокс для вашого волосся, потрібно проконсультуватися у стиліста, а краще не експериментувати вдома і записатися до свого майстра, який точно знає, як провести процедуру правильно, щоб незашкодити волосю.

Існують 2 типи ботокса:

Гарячий

Якщо у вас пухнасте волосся, то вам краще підійде гарячий ботокс. Саме він надає волоссю глянсовий ефект, проте гарячий ботокс можливий тільки з використанням праски для волосся, тому добре подумайте, чи стан вашого волосся готовий до впливу високих температур.

Холодний

Холодний ботокс ідеально підходить для потужного відновлення тьмяного та тонкого волосся. Під час процедури не відбувається запаювання волосся праскою у кінці, що запобігає ще більшому витонченню волосся.

Читайте також: Закуска для компанії: цибулеві кільця в клярі

Плюст та мінуси ботоксу для волосся:

Плюси

– Від натуального складу ваше волосся не відчуває навантаження від хімічних компонентів.

– Після процедури, у вас буде ідеально гладке і м’яке волосся.

– Вам не доведеться постійно випрямляти волосся — достатньо вимити волосся та посушити феном.

– Ефект від процедури може протриматися 5-6 місяців.

Мінуси

– Варто відмовитися від процедури жінкам, які вагітні та годують груддю, адже ніхто не може гарантувати, що реакція вашого організму на процедуру буде позитивною.

– Одноразова процедура не вирішить проблему сухості волосся. Якщо у вас волосся погано розчісується або ламається незалежно від догляду, тоді ботокс зможе вам дати тільки тимчасовий ефект. У такому випадку, краще підіть на консультацію до трихолога та шукайте причину слабкості волосся.

– Якщо ви часто фарбуєте волосся, процедура ботокса не варто робити надто часто, особливо у гарячому вигляді.