Перейти до вмісту

Будьте вдячні за все, що є у вашому житті

Як бути щасливим та притягувати в своє життя позитив?-Будьте вдячні за все, що у вас є, якби не ваші життєві труднощі, ви б не стали тими людьми, якими ви є зараз.

 

1. Поточний момент в якому ми зараз живем-це єдине, що у нас є.
Це те, що має зараз значення. То чому ж не бути за нього вдячними? Ми живі. Сонце світить. Пташки співають. У нашому будинку пахне печивом. Наша ліжко тепле й затишне. В кімнату залетів метелик. Все це відбувається просто зараз. І лише від нас залежить, чи отримаємо ми задоволення від цієї миті чи просто дозволимо їй вислизнути.
2. У нас є більш ніж достатньо.
Якщо ми живі, у нас є дах над головою, їжа на столі й нас оточують добрі, люблячі та дбайливі люди, то ми багатші, ніж більшість людей в світі. У нас є більше, ніж потрібно. У нас є все, для того щоб бути щасливими.

3. Чим більше вдячності ми виявляємо, тим більше позитиву притягуємо у своє життя.
Спробуйте, будьте вдячними, починаючи з цього дня. Адже людина притягує до себе те, що відображає. Згадайте про все, що у вас є. Згадайте про все, через що пройшли. Всі ці речі й досвід зробили вас тими, ким ви є сьогодні.

4. Вдячність дає нам силу прощати.
Вона підсилює емпатію й звільняє від накопиченої агресії. Будь-який досвід, отриманий нами під час подорожі життям (хороший чи поганий), це всього лише урок, який слід засвоїти, щоб продовжувати рухатися далі. І ми завжди повинні бути за нього вдячними. Пам’ятайте, в зоні комфорту розвиток неможливий.

Читайте також:5 основних речей, про які не варто нікому розповідати

5. Вдячність відкриває двері для нових відносин.
Це не вища математика. Подяка робить нас щасливішими, добрішими, позитивнішими, вчить цінувати інших людей та речі, які присутні в нашому житті. Таким чином, вона робить відносини міцнішими й кращими, допомагаючи залучати в життя нових та позитивних людей.І дякуючи деяким життєвим складнощам, ви виробляєте  в собі позитивні зміни тим самим притягуючи собі таких же подібних позитивних людей.

6. Вдячність робить сон міцнішим.
У прямому й переносному сенсі. Вона не лише знімає біль, стрес й покращує якість сну, а й заспокоює розум. Щоденний вияв вдячності сприяє встановленню внутрішньої гармонії. Наші думки стають спокійнішими, ми звільняємося від очікувань й просто насолоджуємося життям таким, яке воно є.

7. Вдячність за будь-який життєвий досвід – це ключ до щастя.
Бути вдячними означає перепрограмувати свій мозок й налаштувати розум на те, щоб помічати позитивні миті щоденного життя.Коли ви почнете в неприємних ситуаціях знаходити позитив, ви побачите, наскільки ви стали щасливіші, і щастя саме мов магніт притягуватиметься до вас.