Перейти до вмісту

Cекрети, які напередодні Нового року дозволять збутися вашим бажанням

Для початку важливо визначити, які бажання мають для вас першорядну важливість. Пам’ятайте, що бажання повинні бути реалізованими і не повинні завдавати шкоди іншим. Визначившись з порядком необхідно написати список бажань, уникаючи негативних частинок «не» і «ні». Ви повинні мислити так, ніби мрії вже здійснилися.

Читайте також То ось воно що! Я їм потрібна тільки, як гаманець

Після того, як ви сформували бажання, необхідно знайти підходящу картинку для кожного з них. Це можуть бути ваші особисті фотографії, фрази або вирізки зображень з журналів. Візуалізація дозволяє налаштовуватися на успіх і не звертати зі шляху до тих пір, поки мрії не втіляться в життя. Список з бажаннями згортають і відправляють в красивий конверт, який потрібно запечатати воском від білої свічки.

Запечатаний конверт кладуть під подушку, а в ніч 31 грудня кладуть під новорічну ялинку. Там конверт повинен пролежати протягом 3-х днів. Після цього конверт необхідно заховати в найпотаємніше місце і дістати після того, як перше бажання збудеться. Бажання викреслюється зі списку, а всі картинки, прив’язані до нього, прибираються. Так чинять з кожним бажанням послідовно, поки список не закінчиться.