Перейти до вмісту

Через 5 місяців після весілля, Олексій розлучився з дружиною. А все тому, що вона йому поставила ультиматум: “Або ми йдемо на квартиру, і живемо без твоєї мами, або прощавай …”

У свої 24 роки, Олексій не планував створювати сім’ю. Коли мама заводила тему про одруження, він постійно шукав відмазки та казав, що зараз усі дівчата меркантильні, та й не зустрів він ще свою єину.

Олексій успішно закінчив інститут, здобув професію юриста та влаштувався на роботу по професії на мінімальну зарплату. На роботі він дружив з колегою, який мав можливість та відкрив собі власний кабінет. Так, як хлопці тісно дружили, то він запропонував Олексію йти до нього на роботу, і пропонув зарплату набагото більшу, ніж у нього була. Олексій відразу погодився.

Саме тут він познайомився з Мариною. Мила 20 річна дівчинка окрутила красеня, який за пів року зробив їй пропозицію. Олексій, гроші, які відклав за усі роки, з легкістю витратив на дороге весілля та вдпочинок на морі. Все для тієї, яку, здавалося, він чекав все життя.

Але їхнє щастя тривало недовго. Розлучилися вони через 5 місяців. Усі родичі та друзі були здивовані, адже молодята так любили один одного. Олексій нікому не розказува, через що вони розлучилися. Тільки сказав, що закохуватися  колишня дружина у нього бажання відбила назавжди і він радий, що у них не було дітей …

Читайте також: Смачна піцца на сковороді за 10 хвилин

Одного разу, коли Олексій сидів з друзями у барі, трошки собі випив і розповів, що розлучився з дружиною через те, що вона йому поставила ультиматум: “Або ми йдемо на квартиру, і живемо без твоєї мами, або розводимось …”.

Мама виростила його, дала йому освіту, вклала усю душу у дитину. І після всього цього вибирати між мамою і дружиною …

– Не розумію, а що такого колишня дружина зробила, щоб я бігав за нею і всі її вказівки виконував? Чого вона досягла у житті? Мама у мене одна, а дружин може бути багато.

Свекруха дуже добре ставилася до дівчини, завжди старалася вгодити. Просто Марина хотіла довго спати, керувати чоловіком, справи домашні на чоловіка скидати, а при мамі, вона цього не могла зробити. Просто дівчина бачила, як він її сильно любить, ні в чому не відмовляє, думала, що і цього разу так буде, але не получилося. Отак, залишилася Марина без шикарного життя та люблячого чоловіка …