Через тиждень після весілля ми розкрили конверти і розпакували подарунки. Дізнавшись скільки там, я мало не знепритомніла.

Через тиждень після весілля ми розкрили конверти і розпакували подарунки. Дізнавшись скільки там, я мало не знепритомніла…

Я нещодавно вийшла заміж за найкращого чоловіка у світі! Без перебільшень. Наше весілля було настільки шикарним та святковим, що і ми, і гості, і родичі були в захваті.

Я організовувала весілля цілий рік.Ми шукали найкращу весільну агенцію, підрядників, місце розташування, гарні локації для фотосесії. Ми заплатили приблизно 400 тисяч гривень за весілля. Для нас це була досить велика сума, проте економити ми не хотіли. Ми забезпечили гостей розкішним готелем і мали усе на найвищому рівні.

У нас були найкращі музиканти і розкішний фотограф. Усі гості мали трансфер до дому. Ми зробили наше свято просто неймовірним.

Читайте також  У підсумку Ілля поставив умову – батьки забороняють Вані проводити на дачі час з друзями і привертають його до допомоги на рівних з усіма умовах. Якщо того це не влаштовує, то і нема чого йому там робити. А поки цього розмови не відбудеться, Ілля на дачу не приїде.

Родина у нас багата. Ми запрошували лише тих, хто точно мав гроші і змогу приїхати. Проте я не розраховувала, що наші родичі такі жадібні! Мене дуже розлютило, коли я перерахувала кошти, які нам подарували. Я навіть не хочу писати Вам тої суми, бо це просто ніщо в порівнянні з тим, скільки ми витратили. Нам навіть не по сто доларів дарували! Як можна бути такими людьми?

Тепер ми не знаємо як правильно робити з тими родичами. Скоро у нас появиться син і що на хрестини теж буде така ситуація? Дуже розчарована тим, що ніхто не цінував наші старання. Навіть моя хресна мама, яка має бізнес подарувала мало грошей.

Якось тепер ніяково запрошувати тих людей на якісь спільні сімейні свята. Не знаю чи варто було так витрачатись на те весілля. Треба було краще у подорож їхати!

facebook