Перейти до вмісту

Через вічні образи свекрухи Аліна перестала з нею спілкуватись.

Аліна з чоловіком чекали на 2 дитину.

Поїхала вона з сином на літо на дачу, до його батьків. Жінка  витримала там три тижні замість двох місяців. Свекруха постійно висловлювали претензії

Те дитина занадто сильно бігає, то у них не прийнято чай пити в кімнаті, то одне, то інше. Жінка  і без того не дуже-то добре себе почувала, а тут ще доводилося постійно стежити за сином і постійно бути на нервах через дурниці.

Одним словом, радості від такого «свіжого повітря» було мало. Аліна вся була нерврва, переживала, засмикана, постійно телефонувала чоловікові зі скаргами. І просила, щоб він її пошвидше забрав і в результаті він приїхав і забрав їх додому.

Хоч маленька і задушлива квартира…але в ній вона  була щаслива. З батьками чоловіка тоді влітку попрощалися недобре, посварилися. І обірвала всі стосунки з свекрухою.

Особисто я в чомусь розумію подругу, але не до такої ж міри! Поїхали і все, навіщо відносини рвати? І вважаю, що чоловік Аліни, вчинив неправильно, пішовши на поводу у дружини.

Читайте також: «Треба було просто розписатися і відразу поїхати у весільну подорож – заощадили б купу нервів і грошей.Більше ніколи не виходитиму заміж! »

Вона принадіїа, всі нервова, просто треба було якось згладити. А він звів нанівець спілкування з батьками. Вони складні люди, але він перегнув палицю.

І ось у них появилась дитина. Їй важко з двома дітьми. Старший ходить в садок і багато хворіє. Молодша дитина ще зовсім немовля, і хочеш-не хочеш, а доводиться його одягати, витягувати коляску, йти по будь-якої погоди в садок.

Мама Аліни допомагає по можливості, але так склалися обставини, що їй потрібно виїхати до родичів на інший кінець країни, що не менше ніж на місяць.

Аліна з чоловіком вирішили звернутися до його мамі, щоб допомогла хоч трохи з малюками, поки чолвік поїде на два тижні у відрядження. Щоб самою не бути…все ж таки двоє дітей, а вона одна залишиться.

А мати його не бере трубку, а мобільний скидає, не хоче з ними говорити. Сергій пробував дзвонити з чужого телефону, так мати кинула трубку.