Перейти до вмісту

Через які погані звички, ви можете набирати зайві кілограми

Неправильна температура у приміщенні

Ви помічали, коли температура висока, ви рідше відчуваєте почуття голоду? І навпаки — щойно температура знижується, бажання з’їсти щось стає постійним. Тому, якщо ви користуєтеся кондиціонером, намагайтеся підтримувати теплу температуру повітря у приміщенні, яка буде трохи вища, ніж стандартна і комфортна для вас.

Неправильне розташування продуктів у холодильнику

Смачна їжа у холодильнику, завжди гріє душу, але чи є взаємозв’язок між великою кількістю продуктів і зайвою вагою? Тому, ви на підсвідомому рівні знаєте і пам’ятаєте про те, що у будь-яку хвилину зможете перекусити або приготувати щось дуже швидко. Щойно ви відкриваєте холодильник, то спочатку подивіться на ті бокси, які стоять на рівні ваших очей. Якщо там зберігається вчорашня вечеря або солодкі йогурти, спробуйте замінити їх на овочевий кошик і поставити на цю ж полицю інші покупки. Таким чином ви зможете обрати дійсно те, що хочете, а не те, що першим потрапило на очі.

Читайте також: Гарбузова панна котта з вершками

Постійні відрядження та подорожі

Подорожі крім позитивних емоцій, часті роз’їзди можуть привести організм до постійних збоїв і перебудови, які ми не завжди переносимо без наслідків і ускладнень. Зміна клімату, води і їжі викликають стрес, організму потрібен час для того, щоб звикнути до нового середовища. Але щойно це відбувається, ви знову змінюєте локацію. У дорозі не у кожного є можливість дотримуватися графіка харчування: постійні перекуси або рідкісні, але рясні прийоми їжі у результаті призводять до відкладення жиру і набору ваги.

Паралельне виконання декількох завдань

Ви можете ставитися до їжі лише як до джерела енергії і сил, не надаючи особливого значення тому, що і де ви їсте. Але такий підхід навряд чи позитивно позначиться на вашому організмі. Швидше за все, ваша увага буде сконцентрованою на телефонному дзвінку або заповненні таблиці, тому ви не помітите, як з’їсте обід, і відчуєте голод через невеликий проміжок часу.