Черговий раз коли я приїхала в село, то мама почала мені дорікати, що я недостатньо їм допомагаю.

Я вже давно доросла, у мене своя сім’я, але так шкода, що мої батьки виявились такими людьми.

Моя мама вийшла заміж, тільки тому, що була чекала на мене, через це я завжди себе відчувала нікому не потрібною. Через пару років з’явилась моя сестра Тетяна, вона була бажаною дитиною для моїх батьків, з раннього дитинства, їй було дозволено все! Вона проявляла свій егоїстичний характер, але це ніяким чином не бентежило моїх батьків, а навпаки розчулювало!

Тетяна завжди була у батьків на першому місці, їй приділяли всю увагу, робили уроки, віддавали в будь-які секції, я ж прокладала собі дорогу самотужки. Вступила в університет та постійно шукала підробіток.

Тетяна виросла красунею, завдяки моїм батькам, вона отримала золоту медаль в школі, вступила на платне відділення в університет, та була найбільшою модницею на факультеті.

Читайте також  По дорозі, на самісінькому вокзалі до мене підійшла циганка і сказала: — «Заміж будеш виходити два рази. Твоя доля – другий чоловік».

Коли мені було близько 20 років, я вирішила переїхати в інше місто. Батьки мене не спиняли, та й сильно не розпитувались куди я їду. Інколи я дзвонила батькам, але відчувала лише холод. Батьки майже ніколи не питались за мої успіхи, але постійно розказували про Таню. З часом я перестала телефонувати, а самі ж вони жодного разу так і не подзвонили.

Згодом я вийшла заміж маю двох синів, яких люблю однаково. З чоловіком ми добре забезпечені.

Пройшло багато часу, батьки постарішали, тато занедужав. Я почала помагати батькам фінансово. Тетяна так і не вийшла заміж, далі проживала з батьками. Черговий раз коли я приїхала в село, то мама почала мені дорікати, що я недостатньо їм допомагаю. А я відповіла, що Таня теж їхня дочка і вона повинна доглядати їх так само як і я. Тоді у нас виникнув конфлікт.

В той вечір я вернулась додому та розказала чоловікові про своє дитинство, про батьків які все життя присвятили Тані, а на мене ніколи не звертали увагу. Я і так завжди багато робила для них, гроші висилаю щомісяця, а у своєму дитинстві я носила речі маминих подруг, не пам’ятаю навіть жодного доброго слова в мою сторону! Надсилати гроші я продовжу, але бачити я їх більше не хочу.

facebook