Чому ці фрази потрібно говорити дитині кожного дня?

1. Я тебе люблю

У будь- якому віці: 2 місяці, чи 15 років дитина повинна чути ці слова від близької людини кожного дня- це основа всіх основ. Слова звичайно треба підтверджувати поступками: проводити час разом, слухати дитину, обговорювати його проблеми. Діти відчувають себе спокійно і впевнено коли знають, що їх люблять.

2. Як добре, що у нас народився саме ти.

Поставте перед собою ціль, кожного дня говорити дітям, про те що їх поява на світ- це найкраще, що сталося у вашому житті. Особливо приємно це чути дітям, у яких є брати і сестри. Заспокійте дитину, нехай вона буде впевнена, що вашої любові вистачить на всіх і кожна дитина для батьків- найлюбиміша і єдина.

3. Я вірю у тебе ( у тебе все вийде)

Завжди нагадуйте дитині, про те що у неї є можливість виконати будь яке завдання. Якщо кожного дня повторювати дитині, що батьки вірять у нього він навчиться долати труднощі і буде рости з відчуттям впевненості у себе.

4. Як минув твій день

Питати потрібно не для « галочки», потрібно вислухати відповідь повністю, навіть коли дитина розказує повільно і запутано, а ви замучені і голова забита зовсім не дитячими радостями. Якщо ви хочете зберегти контакт з дитиною в підлітковому віці, закладати фундамент для цього потрібно саме зараз.

Читайте також: Корисні властивості зелені

5. Не здавайся

Кожній людині важливо знати, що вона має право на помилку. А головне бути впевненим, що тебе всеодно підтримають. Це одна із важливих речей, яку дає нам сім‘я.

6. Я горджуся тобою

Будь- який маленький крок для людства- великий крок для дитини: сам зав‘язав шнурівки, написав перше слово, перший раз вийшов на сцену на дитячому святі – це справді досягнення. Покажіть дитині, що ви цінуєте його досягнення. Це дасть йому сили, для нових подвигів.

7. Давай обніматися.

Дослідження показують, що обійми знімають стрес, покращують фізичне і психологічне здоров’я. Крім того, якщо дитина не отримує достатньої кількості обіймів, вона може вирости байдужою до інших.

8. Я завжди з тобою

Важливо підтримувати дітей у не простих для них ситуаціях. Давайте дитині свободу дій, нагадайте йому, що він завжди може розраховувати на вас. Йому буде набагато легше, проходити через труднощі, знаючи що він не один.