Перейти до вмісту

Корисні властивості зелені

 

Як часто і чому потрібно їсти зелень? Яка її користь?

Зелень – це не тільки прикраса для страв, в першу чергу- це незамінимий помічник нашого шлунка. Подаючи зелень до будь-якої страви, ви ніби подаєте до неї відразу ж «ферменти».

Зелень допомагає їжі перетравлюватися і правильно засвоювати поживні речовини. Особливо це стосується важких страв, саме тому було прийнято і актуально донині, подавати разом з м’ясом салат з великою кількістю зелені. А для позбавлення від здуття і кольок в животі рекомендовано пити запарене насіння кропу, його дають навіть маленьким діткам, у яких часто здуттям. Зелень допомагає жовчі виділятися, коли це необхідно, а також має вітрогінний ефект.

Джерело вітамінів. Мало кому відомо, але у петрушці в 4 рази більше вітаміну С, ніж у лимоні. А також в ній є вітамін А, В, Е, фосфор, селен, залізо, цинк, фтор, флавоноїди, а також інулін, який захищає клітини в організмі від вільних радикалів і запобігає онкологічним захворюванням.

Зелень допомагає для зниження тиску і рівня цукру в крові, бореться з набряком. Трави допомагають від шлаків і токсин, зміцнюють серцево-судинну систему.

Читайте також: У який міяць найкраще для молодят робити весілля?

 

Саме хлорофіл робить зелень, зеленою.

Хлорофіл дуже дуже багатий на корисні властивості. Він покращує кровотворення, знижує рівень «поганого холестерину» стимулює роботу органів, тонізує організм, сприятливо впливає на слизові оболонки (наприклад, очі), впливає на репродуктивну систему.

Зелень, не тільки корисна, вона щей дуже смачна. Додаючи її в страву, вона стає свіжішою і смачнішою. Дуже велика кількість різної зелені і вся зелень є корисною.