Перейти до вмісту

Чого не можна пробачати чоловіку?

Жорстоке відношення до дітей

Якщо у відношенні до себе ще можна на щось закрити очі, то по відношенню до дітей цього робити не можна. Маленька людина не повинна жити в атмосфері насилля. До того ж вона не може себе захистити. В цьому випадку не тільки материнський інстинкт, але і здоровий глузд має підказати, що поруч з тираном вам робити нічого.

Рукоприкладство

Якщо замість того, щоб стати надійним чоловіком для жінки, він її принижує, самостверджується в своїй силі, причиняючи біль тому, хто слабший- він не чоловік. До того ж повага- це одна із опор, на якій будують любов і фундамент міцних відносин чоловіка і жінки. Б”є- значить не поважає, не поважає- значитьу вас уже немає любові.

Зрада

Незважаючи на те, що на цю тему ще багато хто суперечиться, більшість- як жінок, так і чоловіків- сходяться у думці, що зраду не можна пробачати.

Читайте також: Зараз я залишилася сама. Я шкодую, що вела себе так. Незнаю, що мені робити: попросити вибачення, чи залишити все як є і жити далі?

Ні, звичайно, намагатися можна, але це знову ж таки, ще раз треба стати собі на горло.

Образу родичів

Якщо чоловік не поважає людей, які вас народили і виховали, то він не поважає і не любить вас. А якщо будувати відносини в парі не на повазі і любові, то на чому взагалі їх будувати і головне для чого?