Перейти до вмісту

Чоловік говорить мені, щоб я пішла до його мами й попросила вибачення. Від цього в мене просто шок. Я хотіла відстояти права чоловіка, бо розумію, що так поступати несправедливо, а ще й винна вийшла

З Андрієм у шлюбі ми вже 5 років. Живемо в злагоді, суперечок практично не виникає. Інколи буває, що наші інтереси не співпадають, але ми все вирішуємо більше мирно, розмовами. Навіть з фінансовими питаннями все спокійно, що дуже рідко буває в сім’ях. Ми вирішили, що в сім’ї мають працювати двоє і матеріальні проблеми вирішувати разом.

На початках сімейного життя більше заробляв він, а згодом у нього стали виникали фінансові труднощі, щоб забезпечити нас необхідним я брала додаткові зміни. Важкі часи були, але ми все пережили разом, і зараз знову працюємо вдвох. Єдиним мінусом є те, що ми так досі і не наскладали необхідну суму, щоб купити власну квартиру. Це дуже засмучує нас.

Тоді ми вирішили, що з дітьми поспішати не будемо, поки не купимо собі квартиру. Загалом я приїхала до обласного центру з іншого містечка, а мій чоловік місцевий. В його батьків є декілька квартир, однак вони не думали давати щось своєму сину. Свекруха вільну квартиру здала в оренду, бо їм не вистачає пенсії. На це житло я не зазіхала, адже розумію, що з пенсійних коштів прожити важко, а там вони мають непоганий додатковий дохід. Однак згодом свекри розповіли, що цю квартиру будуть переписувати на доньку.

Читайте також: Смачний домашній пломбір

Але у батьків мого чоловіка є двоє дітей, і вони обоє – спадкоємці, так з якої радості їхня улюблена донька буде жити на всьому готовому, в той момент, коли ми з їхнім сином повинні будемо бігати по знімних маленьких чужих кутках або виплачувати все життя кредит?

Андрія це дуже образило, однак він нічого не сказав, щоб не конфліктувати з батьками. Я теж спершу намагалася закрити очі, однак такого пробачити не змогла. Сказала свекрусі, що так вчиняти не справедливо, окрім доньки у неї є ще і син. Вони у відповідь стали мені говорити, що я корислива людина і думаю лише про гроші і про себе, і сказали, що я можу до них більше не приходити, поки не вибачусь за свої слова.

Дізнвшсь про мій конфлік, Андрій сказав, щоб я не пхала свого носа туди, ще й образився на мене. Сказав, що він сам всього досягне.

Зараз чоловік говорить мені, щоб я пішла до його мами й попросила вибачення. Від цього в мене просто шок. Я хотіла відстояти права чоловіка, бо розумію, що так поступати несправедливо, а ще й винна вийшла.