Перейти до вмісту

Чоловік мав рацію, коли казав не позичати для неї. Вдома я твердо для себе вирішила поговорити з сестрою, щоб та повернула борг.

З сестрою ми спілкуємо досить не погано. Тому коли вона попросила в мене кілька місяців назад круглу суму я була здивована, адже вони живуть не дуже багато, але позичила. Адже не чужі люди. Але я її попередила, щоб вона віддала їх через місяць або два, бо ми з чоловіком хотіли придбати для себе квартиру. Зараз орендуємо житло.

Читайте також  Моя мама була все ж таки розумною жінкою. Вона не стала влаштовувати істерики, плакати, просити тата, щоб він зупинився в своєму намірі.

 

Але хочеться для себе свій власний куточок мати. Дітей в нас немає, тому хочеться якомога швидше закінчити питання житла. Чоловік заробляє доволі непогано, я також маю гарну роботу. Тому є можливість придбати житло.

Навіть вже придивилися для себе кілька варіантів, тому планували найближчим часом починати переглядати варіанти житла. В розстрочку брати не хотілося, тому збирали всю суму. Коли сестра попросила позичити їй гроші, чоловік був не дуже задоволений, адже попереджав, що Сніжана не поверне так швидко гроші.

Ми навіть посварилися з цього приводу. Так і сталося, Сніжана вже четвертий місяць не повертає гроші. А мені якось ніяково їй про це говорити та запитувати. Вона ж сама повинна розуміти, що має повернути борг. Я ж говорила, що ми плануємо житло купувати.

Сестру чоловік покинув кілька років тому. Тому зараз живе одна. Син живе в місті, навчається та працює. Племінник доволі вітряний, сестра часто жалілася на сина, що він не хоче думати про майбутнє. Завжди просить в неї гроші, хоча працює. Тратить не зрозуміло на що ті гроші. Що мав допомогти матері, то тільки випрошує гроші, і живе у своє задоволення. Допомоги ніякої.

Одного разу повертаючись з роботи я побачила племінника на новенькому, не дешевому автомобілі. Я була здивована, адже він не так багато заробляє, щоб дозволити собі таке авто. Я подумала, що це авто не його. Але племінний побачив мене і запропонував підвести додому. Погода була поганою, тому я погодилась.

Мені було дуже цікаво дізнатися, де він взяв такий не дешевий автомобіль. Племінник похвалився, що це йому мама купила. Я була настільки шокована, що всю дорогу майже мовчала. Я була дуже зла на сестру.

Вона так жалілася на сина, а тут таке авто йому придбала. Тепер зрозуміла на що їй потрібні були ті гроші. Чоловік мав рацію, коли казав не позичати для неї. Вдома я твердо для себе вирішила поговорити з сестрою, щоб та повернула борг. Я не буду терпіти, щоб її син роз’їжджав на дорогих авто, я ми залишимось без житла.