Перейти до вмісту

Чоловік мовчки, зібрав свої речі та покинув її. Просто взяв і пішов!

З чоловіком ми недавно купили квартиру у хорошому районі. Я дуже хотіла, щоб нам попалися добрі сусіди. І от Катя, моя сусідка, виявилася чудовою жінкою. Але останнім часом, я стала помічати, що вона ходить дуже зла і засмучена.  Нещодавно вона запросила мене в гості поговорити. Ми пили чай, довго говорили, і вона розповіла мені свою не дуже приємну історію.

З чоловіком у шлюбі вона уже 35 років. Вони переїхали в наше місто уже давно. Чоловік успішний бізнесмен, зміг налагодити свій бізнес і тут. Купив житло собі та дітям.

На роботі вона не працювала, адже чоловік мав можливість забезпечити її та дітей. Спочатку турботою були діти, потім вони виросли та уже мають свої сім’ї. Всю увагу вона тепер віддавала коханому чоловікові.

У неї було все і навіть більше. Вона могла користуватися грошима чоловіка без обмежень. Але я її завжди бачила у спортивному костюмі та з дулькою на голові. Усе! Це її був завжди один і той же образ. Я ще завжди думала, чому вона завжди ходить у тому самому одязі.

Читайте також: – Звичайно, що читав твоє повідомлення. Але треба було швидше написати мені, і ти б її не побачила тут . – Я не встиг.

Набравшись хоробрості якось я запитала, чому вона в одному і тому ж і на голові легкий хаос? Вона відповіла, що їй ніколи, повно різних справ, та й не в цьому її жіноче щастя.

І ось вона мені розповіла таке. Чоловік мовчки, зібрав свої речі та покинув її. Просто взяв і пішов! В один прекрасний момент йому стали не потрібні ні стопкою випрасувані сорочки, ні акуратно повішені на вішалку штани, ні смачні обіди та вечері.

Вона просто в шоці, і не знає як без нього далі жити. А він пішов до молодшої жінки. Може вона не готує так смачно і не тримає в домі чистоту, але в тому іншому, новому для нього, він знайшов напевно те, чого йому не вистачало в їх сімейному житті.

Сусідка має ще надію, що він повернеться до неї …