Перейти до вмісту

Чоловік останнім часом дуже змінився. Якось синові зробив таке грубе зауваження, що я навіть не могла подумати, що він так може говорити до власної дитини. Тоді син відразу запитав у тата, чому він став таким злим, а чоловік крикнув йому покинути кімнату

З Олегом у шлюбі ми вже 10 років. Ми дуже кохали один одного та жили в злагоді. У нас є синочок, якому скоро буде 8 років. Але останнім часом я стала помічати, що чоловік дуже сильно змінився. Він злиться через кожну дрібницю. То я не так приготувала, то не добре поскладала його речі. Нещодавно він прийшов з роботи і почав кричати, чому іграшки по усій увартирі. Раніше він ніколи не звертав уваги на такі речі, а зараз його ніби підмінили. Син дуже переживає а мене.

Минулого тижня наш сусід допоміг мені донести пакети з продуктами на наш поверх. У той момент, Олег виглянув у ікно і побачив це. Його поміняло просто за декілька секунд. Я йому спокійно пояснила, що в цій ситуації нічого страшного нема, але на всі мої виправдання, відповідав, щоб я не робила з нього телепня, і якщо я хочу з сусідом крутити роман, то спочатку потрібно подати на розлучення.

У нього був несамовитий погляд. Мені здалося, що чоловік мене просто ненавидить. Але що я йому зробила поганого? Я весь час приділяю йому та синочкові. Прибирання та приготування вечері на мені. Він скоро почне перевіряти чистоту у квартирі. На цьому це не зупинолося. Олег на наступний день пішов до сусіла та влаштував скандал. Дружина сусіда була дуже розлучена. Тепер всі в під’їзді дивляться на нас косим поглядом.

Читайте також: Фарширований перець курячим філе та сиром

Вчора чоловік взагалі втратив контроль над своєю поведінкою. Після роботи Олег лежав на дивані і дивився телевізор, а поруч бавився син. Він зробив йому таке грубе зауваження, що я навіть не могла подумати, що він так може говоити до власної дитини. Тоді син відразу запитав у тата, чому він став таким злим, а чоловік крикнув йому покинути кімнату. Я підійшла до чоловіка, і сказала, що не потрібно говорити в такому тоні з дитиною. Через це, отримала обіцянку дізнатися, як справжні чоловіки виховують дружин і дітей.

Я не знаю, як мені жити з цим. Я цілу ніч проплаала, а він навіть не попросив вибачення. Я починаю боятися свого чоловіка. Скільки часу така поведінка може тривати? Мені шкода дитини, аже син вже починає ховатися у своїй кімнаті після того, як чоловік приходить додому …