Перейти до вмісту

Чоловік покинув мене і пішов жити до моєї сестри. Усі були проти цих стосунків, а я щиро раділа за них. Яка злість може бути, якщо люди, які мені дорогі, щасливі?

Андрій покинув мене та пішов жити до моєї сестри. Мама з татом були проти такого, але я їх підтримувала, адже сестра розповіла, що у них скоро буде дитинка.

З Андрієм у шлюбі ми прожили 4 роки. Все почалося стрімко та необдумано, адже ми були дуже молодими. Думки про те, що нам обом ледь виповнилося по двадцять років, і саме час подумати про здобуття професії, а потім і про хорошу роботу, нас не відвідували. Ми хотіли створити міцну сім’ї .

Батьки зразу відговорювали нас, казали, що ми ще такі молоді і все в нас попереду. Але ми хотіли і ніхто нам не зміг завадити. І ми все ж таки відгуляли шикарне весілля. Так вийшло, що моя старша сестра Оля, яка в той час вчилася в інституті, познайомилася з моїм коханим тільки на весіллі. Я уже пізніше дізналася, він сподобався їй раніше, ніж вона взагалі дізналася, що Андрій – мій наречений. Оля його сплутала зі свідком і почала фліртувати. Андрій флірту не зрозумів, а я не сприйняла це всерйоз.

Після весілля ми дуже рідко розлучалися та проводили багато часу разом. Йшли роки, і чим довше ми з Андрієм жили, тим менше між нами залишалося хоч чогось спільного. Під кінець ми вже один одного відверто дратували. Ми не приховували один від одного своїх почуттів, але розлучатися не хотіли: і я і Андрій відмінно пам’ятали, з якими труднощами ми свого часу переконали батьків, що ми готові сворювати сім’ю.

 

 

Читайте також: Я бачила, що почала швидко набирати вагу. Але цим я не дуже переймалася, адже коханий взагалі мене не соромився та ніколи не говорив мені про зайву вагу

 

 

На той час ми думали так, але виявилося, що ми не були готові. Проблема в тому, що ми з чоловіком дуже схожі характерами. Але ми обоє насправді вітряні, безвідповідальні любителі поспішних рішень. Одним з таких рішень для Андрія став його роман з моєю сестрою. Так сталося, що я першою дізналася про це.

Сприйняти усе це, мені було дуже важко, і мене переповнювали емоції. Як він міг так зрадити, та ще й з рідною сестрою? Я довго думала над цією ситуацією. Вона переварилася сама собою, коли у мами на день народженню я придивилася до них обох. Андрій і Оля були закохані та щасливі.

Незнаю чому, але я щиро раділа за них. Яка злість може бути, якщо люди, які мені дорогі, щасливі? З чоловіком ми розлучилися тихо та мирно. Свой роман з сестрою він не став від мене приховувати.

Усі засуджували Андрія і Олю, крім мене. Батьки були проти, щоб вони одружилися. А я навпаки, була рада за них та допомагала їм в організації весілля.

Зараз сестра чекає на дитинку, і я дуже чекаю на появу племінниці. А сама надіюся, що ще і я буду щаслива і зустріну свою любов …