Перейти до вмісту

Я бачила, що почала швидко набирати вагу. Але цим я не дуже переймалася, адже коханий взагалі мене не соромився та ніколи не говорив мені про зайву вагу

Після закінчення школи, я поступила в інститут на юридичний факультет. Місто в якому я вчилася мені дуже сподобалося, і я залишилася там жити. Справи у мене йшли чудово, але згодом я помітила, що дуже швидко почала набирати вагу. Я важила 80 кг, я стала дійсно некомфортно себе почувати. Я старалася боротися з зайвою вагою, але періодами. А потім знову опускала руки і жила далі. Любила приготувати щось смачне і добре поїсти.

Але я не дуже переймалася через зайві кілограми, адже вани на особисте життя не впливала. Я зустріла Олега. Я йому подобалася зі всіма своїми мінусами, але від всіх людей я часто почала отримувати зауваження з приводу свого зовнішнього вигляду.

Місяць тому Олег зробив мені пропозицію. Ми планували зробити шикане весілля. Одного разу Олег запросив мене до себе в гості, щоб познайомити з мамою. Ольга Василівна оглянула мене та запропонувала одразу зробити весілля без білої сукні. Сказала, що я не знайду гарну сукню свого розміру.

Читайте також: Смачний м’ясний хліб в домашніх умовах

Я не знала, що їй відповісти, мені було дуже обідно. Олег заспокоїв мене і сказав, щоб я не звертала уваги на слова матері. Він обов’язково купить мені найгарнішу білу сукню. Ми зігали дуже гарне весілля в моєму рідному місті. Я була повною нареченою, зате усміхненою і щасливою.

Відгулявши весілля, ми з Олегом поїхали жити закордо. Коханий взагалі мене не соромився та ніколи не говорив мені про зайву вагу. Він дарує мені квіти та дорогі подарунки. Допомагає готувати вечерю, і завжди повторює мені, що я красива. Навіть ревнує мене, вважаючи, що я подобаюся просто всім.

Але наша сім’я не дає спокою старим знайомим, які після весілля ще довго пускали плітки, що Олег одружився зі мною напевно тільки через те, що я чекала від нього дитину, але це не так. Надалі продовжують дивуватися, як можна жити з такою повною жінкою та дуже заздрять подарункам. Я не можу зрозуміти, чому я повинна переживати за те, що скажуть про мене люди? Головне, що нам добре удвох і ми кохаєм один одного …