Перейти до вмісту

Чоловік просить донечку. Я дуже люблю Олега і довіряю йому, але десь в глибині душі все одно боюсь, що він може мене покинути з маленькою дитиною на руках

Мені уже 30 років, в мене хороший чоловік, своя квартира і чудова робота. З Олегом ми познайомилися випадково, в магазині. Згодом, так само випадково перетнулися по роботі і після цього ми почали проводити чар разом.

Олег був дуже добрим, вихованим, турботливим та щедрим. Мені завжди було вело проводити час з ним. Коли ми ще зустрічалися, мене не лякало його минуле, було якось байдуже. Про те, що не все так просто, я задумалася тільки, коли він розлучився і запропонував мені вийти за нього заміж.

Я погодилася не відразу. Мене стримувало те, що чоловік уже був двічі оружений і не зміг ужитися з жінками в шлюбі.

Звісно, перше, я хотіла йому відмовити, тому що після всіх міркувань, я приходила саме до такого висновку. Але, оскільки Олега я дуже любила, то вирішила ризикнути і погодилася.

Читайте також: Ваш ідеальний сніданок: сирники з рум’яною скоринкою та родзинками

Від попередніх шлюбів у мого Олега є діти: син та дочка. Перша дружина з дочкою живе за кордому, тому з нею він спілкується тільки в соцмережах. А з сином від другого шлюбу, Олег зустрічається дуже рідко, адже колишня дружина проти, тому що дуже зла на нього за те, що він покинув її з маленькою дитиною.

Чому вони розійшлися, я не знаю, але сама починаю сумніватися в тому, народжувати мені чи ні. Можливо причиною розлучення став маленький синочок? А може дружина поправилась після пологів і цим відштовхнула його? Причин багато, але я ж не буду питати Олега прямо, чому він розійшовся? Мені якось страшно …

Я дуже люблю Олега і довіряю йому, але десь в глибині душі все одно боюсь, що він може мене покинути з маленькою дитиною на руках … Ніяк не можу перестати думати про це … Хоча, Олег не проявляє себе поганим батьком: завжди згадує про дітей, допомагає матеріально, але все одно страх мене не покидає.