Перейти до вмісту

Чоловік- це той, хто завжди за тобою

Бувають відноси, у яких тобі говорять, що ти не надто красива, не надто господарська. Ти переживаєш через те, що ти не достатньо гарна і намагаєшся стати кращою.

А бувають відносини, у яких чоловік обожнює тебе, саме таку, яка ти є, зі всіма твоїми милими недоліками, зі всіма помилками. І він завжди на твоїй стороні, щоб про тебе не говорили і як би ти не проявлялася.

Я хочу сказати тобі, шукай для життя саме такого чоловіка, який завжди буде стояти за тобою, якого не доведеться обманювати, прикидаючись не собою. Який завжди захистить тебе на людях, а на одинці може і насварити. Який буде у захваті від усіх твоїх страв і нарядів, хоча часом буде лукавити, щоб зробити тебе ще щасливішою. І від такого кохання, ти будеш розквітати.

Читайте також: Тому зараз я просто незнаю, що мені робити? Куди податися і чим зайнятися?

Біжи звідти, де тебе не цінують і принижують, де немає підтримки і турботи, де ти маєш старатися зі всіх сил щоб щось, комусь доказати. Ти маєш право залишатися собою і ти маєш право щоб тебе покохали саме такою, яка ти є!

Знай, що Бог створив тебе таку особливу для когось особливого і цей хтось цілком прийме і полюбить тебе зі всіма достоїнствами і родзинками. Бережи себе!