Перейти до вмісту

Чоловік вирішив розлучитися, а я йому відповіла так: “У тебе появилася інша, я не проти, але діти є і залишаються. Квартиру ділити не буду, хоча маю право. Але я знайшла кращий вихід – з сином ми переїжджаємо в однокімнатну, а ти з дочкою – тут будеш проживати”.

Заміж я вийшла у 19 років, і зараз визнаю, що це було зарано. Уже після 4 років спільно життя, я дізналася про зраду коханого і подала на розлучення. Я залишилася з маленьким синочком на руках, однак не хотіла проживати далі зі зрадником. Чоловік пішов, і залишив нас, а більшість чоловіків піклуються про дітей лише до тих пір, поки вони проживають з їх мамою, те ж було і в мене.

Уже через пів року він одружився на новій жінці, а про нас практично забув. З того часу пройшло чотири роки, я вдруге вийшла заміж. Прожили ми з ним разом щасливих 8 років, за цей час у нас народилася дочка, а далі все повторилося – він сказав, що кохає іншу жінку, тут вже не я наполягала на розлучені, а він.

В шлюбі ми разом придбали квартиру разом, однак він сказав, щоб я забирала дітей і йшла у власну однокімнатну, яку ще отримала від бабусі до шлюбу. Однак я вже не настільки дурненька, як була 9 років тому, тому відповіла так: “У тебе появилася інша, я не проти, але діти є і залишаються, у батьків в нашій країні рівні права і обов’язки. Квартиру ділити не буду, хоча маю право. Але я знайшла кращий вихід – з сином ми переїжджаємо в однокімнатну, а ти з дочкою – тут будеш проживати”.

Читайте також: Домашня ковбаса з свинячого ошийка

Чоловік був здивований моїм поступком. Він дуже розлютився, оскільки все трапилося не так, як він планував.

– Аню, як же так! У мене робота, до того мама краще виховує дітей – завжди діти залишаються з нею.

Чоловік дуже злякався, адже навіть його нове кохання не хоче проживати з чужою дитиною. Всі навколишні теж ошелешені, навіть мої батьки. Мовляв, як ти дитину покинеш і підеш, матері так не вчиняють, засуджують мене.

Справа не в помсті і в образі. Я просто теж хочу побудувати своє майбутнє, працюю на фірмі, будую кар’єру, чому я маю брати двох дітей і тіснитися з ними в маленькій квартирі… Він просив спільну дитину, любить її. Так в чому проблема?