Перейти до вмісту

Чоловік який мав стати міцною опорою та підтримкою — став лінивим, байдужим та неуважним

У моєї знайомої появився син ніби нічого дивного, але їй виповнилось 40 років — це її перша дитина. Всі дуже хвилювалися

Читайте також Ти шукаєш роботу і йдеш працювати у вечірні зміни. Зранку ходитимеш в школу, поки не закінчиш її.

 

Пройшло чотири роки після появи дитини і ми зустрілись з Ірою. Я її довго не бачила, бо була закордоном, а коли приїхала, то відразу вирішила побачитись з хорошою знайомою. Іра була дуже красива, вона навіть не виглядала на свій вік. Висока, усміхнена, стильно одягнена та з малюком на руках — вигляд у неї був щасливої жінки.

Коли ми почали розмовляти, то я дуже раділа за подругу та за її щастя, але виявилось все не так прекрасно, як мені здалося з першого погляду. Іра розповіла мені, що дуже шкодує про те, що так пізно завела дитину, тому що в молодому віці з її слів легше зі всім справлятись, ніж у її.

Також поділилась тим, що у неї була  депресія, яку їй дуже складно було побороти, а чоловік який був старший на 12 років — навіть не міг побути декілька годин з дитиною на самоті, щоб вона змогла відпочити.

Зі сльозами на очах вона мені це все розповідає та додає, що ставлення чоловіка так і не змінилось за ці 4 роки. До дитини він байдужий — навіть погуляти з сином він не йде, а якоїсь допомоги від нього неможливо дочекатись. Про все дбає моя подруга!

Мені дуже шкода моєї подруги. Вона вирішила завести сім’ю у пізньому віці, скільки всього пройшла, але щастя їй приніс тільки її маленький син. Чоловік який мав стати міцною опорою та підтримкою — став лінивим, байдужим та неуважним та ще й у такому віці!

Іра завжди багато працювала, щоб здобути фінансову незалежність, але за цей час вона могла побудувати щасливу сім’ю з тим чоловіком який її кохав, а не просто проживав з нею як її теперішній! Тому моя думка така, що краще відкласти кар’єру на другий план та не відмовлятись від щирих почуттів заради роботи. Кар’єра не подарує вам тієї любові та радості, що ви зможете отримати від своїх дітей.

Дітки мають рости поряд з люблячими та живими батьками, які зможуть правильно виховати їх та допомагатимуть їм у старшому віці.