Перейти до вмісту

Чоловік закрутив роман із сусідкою. Він залишив дружину, сина і пішов жити до неї. Проте давго це щастя не тривало

Оля завжди була красивою та доглянутою дівчиною. Вона вірила у те, що заслуговує тільки найкращого й вважала себе успішною бізнеследі. Чоловік у неї також був хороший, проте заміж вона за нього вийшла не тому, що кохала, а тому, що так було вигідно й він швидко почав її дратувати.

Дівчині дуже сподобався чоловік її нової сусідки Каті. Олег завжди жартував, був дуже ввічливий і красивий. Оля завжди собі уявляла, як вони разом десь відпочивають, а всі інші жінки дивляться на них із заздрістю. Оля часто приходила до сусідів у гості.

Згодом, вона навіть почала кликати до себе у гості Олега, буцім треба щось допомогти, полагодити. Катя вдавала ніби нічого не помічає, завжди була привітною та відкритою. Але за пів року Олі вдалося досягти своєї мети — вона таки спокусила Олега.

Одного вечора чоловік просто прийшов до Каті й сказав, що йде від неї. У той же час, Оля також вигнала свого чоловіка. Молоді почала жити разом, проте давго це щастя не тривало. З них сміялися усі сусіли. Катя часто кликала Олега до себе й він залюбки погоджувався, адже сильно сумував за сином. Через деякий час, на роботі чоловіка скоротили і він залишився без роботи. Грошей було мало. Він міг цілими днями лежати на дивані та дивитися телевізор.

Читайте також: Я завжди думала, що коли мій син одружиться, то він купить квартиру і буде жити окремо. Я так хотіла пожити спокійно, як нормальна людина. Але все стало ще гірше ніж було

Оля, як виявилося, була поганою господинею. Вона й готувати нормально не вміла. Олегові це не дуже подобалося, адже колишня жінка завжди готувала смачно і в квартирі порядо тримала. Згодом і бізнес Олі почав падати й вона розуміла, що зробила велику помилку, адже усі почуття геть зникли. Олег взагалі не цінував її, не робив компліментів та подарунків.

Згодом, чоловік все частіше почав ходити у гості до Каті, а через два місяці зібрав свої речі і пішов. Колишня дружина пробачила його й прийняла назад. А ось Оля залишилася сама. Свого чоловіка повернути їй не вдалося, адже у нього вже була кохана дівчина на якій він планував одружитися …