Перейти до вмісту

Чоловік завів роман на стороні. А найбільше мене здивувало те, що це була його колишня дружина

Можна сказати, що з чоловіками мені ніколи не щастило. Можливо я погано розбираюся в людях, або зі мною щось не так. Я уже давно втратила надію, що знайду собі коханого чоловіка. Живуть же люди в самоті й нічого, відчувають себе щасливими.

З такою думкою я жила довго, поки не зустріла Олега. Він був дуже красивим та привітним чоловіком, і відразу запав мені в серце. Він два роки, як розлучений, адже колишня дружина його покинула і пішла до іншого чоловіка. Історія вкрай неприємна. Можливо, тому, що ми обоє вільні та розчаровані минулими стосунками, у нас все і закрутилося.

Уже за пів року, Олег зробив мені пропозицію. я була найщасливішою, адже була впевнена, що це саме той чоловік, про якого я мріяла. Але щастя тривало не довго, я уявити собі не могла, що так розчаруюся в чоловікові.

Одного разу, я взяла його ноутбук, і випадково натрапила на його переписку у соцмережі. Відразу скажу, я ніколи не дозволяла собі читати його повідомлення, але цього разу, мені стало цікаво. Найбільше мене здивувало те, що він переписується з колишньою дружиною.

Читайте також: Домашній хлібець з курячого фаршу: здивуйте своїх близьких

Як виявилося, вони не тільки переписувалися, але і кілька разів зустрічалися. Найжахливіше навіть не це, а те, що Олег розказував їй про мене різні дурниці. Не можу зрозуміти, як він може так брехати про власну дружину …

У той момен у мене була істерика, і я не знала, що мені робити.

Олег поки не знає, що я знаю про його інтрижку на стороні. Думаю подати на розлучення, це занадто просто, дуже сильно хочу зробити йому так само боляче, як він зробив мені. Хоча стримую свої емоції і розумію, що краще буде розказати йому все і мирно розлучитися …