Перейти до вмісту

Чоловік жваво обговорює майбутнє весілля нашого сина,а у мене в душі все перевертається, у голові крутиться одна думка – що з цим робити і як жити далі?

Ми з чоловіком у шлюбі уже 25 років, у нас є дорослий син, який нещодавно повідомив нам, що збирається одружуватися. То ж ми з чоловіком почали думати про весілля єдиного сина. І не так давно я дізналася, що у мого чоловіка багато років є інша жінка, яка до того ж, народила йому доньку.

Колись, ще як тільки ми одружилися чоловік їздив часто у відрядження. Пояснював це напруженою роботою. Я звичайно, вірила кожному його слову.

Потім я народила дитину, і весь час приділяла їй. Відрядження чоловіка не припинялися. Жили ми добре, чоловік намагався бути люблячим і турботливим. У нас з сином було все необхідне.

Нещодавно син прийшов до мене і сказав, що нам треба поговорити. Я думала, він хоче обговорити своє майбутнє весілля. Але розмова була дуже непередбачуваною для мене. Син сказав, що йому вже кілька тижнів в соцмережах пише дівчина, у якої таке ж прізвище, як у нього. Він був впевнений, що вони просто однофамільці. Але дівчина ошелешила його тим, що вона його рідна сестра.

Як доказ, показала своє свідоцтво про народження, де в графі батько зазначався мій чоловік. Потім вона показала кілька спільних фото з своїм батьком, тобто, моїм чоловіком.

Читайте також: Думали, що почуємо за всі свої старання «спасибі», але не тут-то було.

Син хотів, щоб я все це спростувала. Але я розуміла, що це правда.

Ми уже все знали, але чоловік досі ні в чому не зізнається. Якби він зізнався, я б постаралася пробачити.

Чоловік жваво обговорює майбутнє весілля нашого сина,а у мене в душі все перевертається, у голові крутиться одна думка – що з цим робити і як жити далі.