Перейти до вмісту

Чому чоловік обожнює жінку за такі речі?

1. Чоловіки обожнюють жінок з характером

Жінка, яка не боїться бути собою, успішна і гордиться своїми досягненнями, притягує як магніт. Правда, багато чоловіків таких жінок бояться. Але це уже їх проблеми: нехай обожнюють здалека і крадькома.

 

2. Чоловіки обожнюють жінок з власною думкою

Безкінечно підтакувати йому і всім навкруг, про вас може скластися тільки одна думка- нудна особа без принципів і розуміння життя.

 

3. Чоловіки обожнюють жінок, які їм відказали

Чоловіки пам”ятають далеко не всіх жінок, сказавших їм “так”. Але не забувають тих, хто сказав їм ” ні”. Плюс, ніщо так не хвилює чоловічу натуру, як легкий виклик і невеликий удар по сомолюбству.

 

4. Чоловіки обожнюють жінок, яких бояться втратити

Чим сильніше він впевнений, що завжди поруч і нікуди не дінетесь, тим менше варто розраховувати на його обожнювання. А от “підозріла красота”, інтригує. Тільки не перестарайтеся.

Читайте також: Чому у парі повинні бути ці фінансові правила?

5. Чоловіки обожнюють унікальних жінок

Немає нічого гіршого, чим бути як всі. Чоловіки не шукають “моделей стандартної комплектації”. Вони мріють, щоб їхня супутниця життя була особливою, яка виділялась би серед інших. І це не про яркий колір волосся, а про особистість.

 

6. Чоловіки обожнюють спонтанних жінок

Веселих, енергійних осіб, відкритих до різних авантюр і пригод. У таких завжди нескучне, незвичайне життя. І ” потопаючі” чоловіки, раді бути їхньою частино.

 

7. Чоловіки обожнюють мудрих жінок

Доведено: жіноча психіка в 9 раз сильніша чоловічої. Гріх, не скористатися такою перевагою, тому у кожної мудрої жінки є арсенал хитрощів, які значно полегшують життя- їм і їхнім партнерам.

 

8. Чоловіки обожнюють жінок, які знають собі ціну

” Вам не обов”язково мене любити, але поважати, ви мене мусите”. Це означає, що жінка не дозволить погано з собою поводитись. Вона поважає інших людей і вимагає такого ж відношення до себе.