Перейти до вмісту

Чому у парі повинні бути ці фінансові правила?

1. Чоловік- здобувач

І він за все платить. Це не покарання, а повністю нормальна чоловіча зона відповідальності. Деякі жінки все роблять, для того щоб одинаково поповнювати сімейний бюджет. Потім дивуються , чого чоловік все більше лежить на дивані і ні до чого не прагне. Тому, що він знає будь- яку фінансову “диру”, жінка залатає.

 

2. Вчіться взаємообміну

Не думайте, що чоловік все має робити, а жінка тільки вимагати. По- справжньому розумна жінка розуміє, як важливо розвиватися. Вона не кімнатна рослина, яка незнає як влаштувати свій день. Вона- оберігає сімейний вогонь, коханка в одному обличчі.

 

3. Забудьте ” Я сама”!

Чоловіки хочуть бути потрібними, хочуть дарувати подарунки, забезпечувати сім”ю. Щоб чоловічий потенціал розвивався- жінка просто повинна перекладати фінансові питання на чоловічі плечі. Її бажання, як паливо для його двигуна.

 

4. Просити треба вміти

Чоловік відчуває коли за проханням скривається фальш. Ніяких ультиматумів, грубого тону. Починайте з малого і поступово збільшуйте свої “запроси”. У достойного чоловіка не потрібно випрошувати. Це вже не про здорову вдячність.

Читайте також: Про заміжніх жінок

 

5. Довіра- сильний фундамент відносин

Як скочити з високої скали і бути впевненим, що внизу вас спіймають. Воно у твердій впевненості, що тебе підтримають, не осудять, не скажуть лишнього. Тоді і секретів не буде- хто скільки отримує і де схована заначка.

 

6. Жінка не дарує дорогих подарунків.

Багато дівчат жаліються: ” Чоловік мене забезпечує, мені дико просити гроші йому ж на подарунок”. І не потрібно! Фінансові, дорогі подарунки- це привілегії чоловіків. Шукати дорощі, брати кредити чи зичити- противопоказано.

 

7. Не зогострюй увагу на доходах.

Мало кому вдається, побудувати з милим “рай в шалаші”. Але робити акцент в стосунках на гроші, теж не правильно. Щастя- всередині нас. З чоловіком повинно бути одинаково добре, за будь- яких розкладах. Тоді фінансові злети чи падіння, не страшно.