Перейти до вмісту

Чому корисно інколи ігнорувати чоловіка?

Дієвий трюк. Але важливо не перестаратися

Ви підігріваєте інтерес до себе

Звернути на себе вашу увагу. Дістати ваш номер телефону. Отримати відповідь на повідомлення і згоду на побачення. Все це- частина ” охоти”, якою сильна стать слідує.

Періодично уникаючи, ви інтригуєте і ще більше заохочуєте його. Адже, так приємно спіймати в свої сітки неприступну особу.

Ви заставляєте скучати за вами

Важко скучати за тими, хто весь час “під рукою”. Перестаньте дзвонити і писати йому. Не натякайте на зустріч і не намагайтеся привернути його увагу. Це один із самих дієвих способів заставити скучати за вами.

Читайте також: Чи потрібно хвалити себе?

Ви нагадуєте, що ви- особистість зі своїми інтересами

Він повідомив, що не приїдить у суботу?

Чудово: не ” пиліть” його і не жалійтея, а займіться своїми справами. Нехай знає: у вас буде приємний, цікавий вихідний- з ним чи без нього.

Ви даєте зрозуміти, що він може вас втратити

Часами пропадаючи з його життя, ви залишаєте йому можливість відчути, настільки паршиво йому без вас. Ще одне корисне знання, яке він отримає: вас не буде поруч, якщо він не старатиметься у відносинах.

Ви підкреслюєте, що ви особлива

Якщо чоловік привик до жіночої уваги, вам було б добре виділитися із натовпу. Не звертайте на нього увагу. дайте зрозуміти йому, що не весь світ біля його ніг. Це болюче ранить чоловіче сомолюбство і заставляє вас хотіти ще більше. До того ж, неприступних жінок ніколи не забувають.