Чому корисно інколи ігнорувати чоловіка?

Дієвий трюк. Але важливо не перестаратися

Ви підігріваєте інтерес до себе

Звернути на себе вашу увагу. Дістати ваш номер телефону. Отримати відповідь на повідомлення і згоду на побачення. Все це- частина ” охоти”, якою сильна стать слідує.

Періодично уникаючи, ви інтригуєте і ще більше заохочуєте його. Адже, так приємно спіймати в свої сітки неприступну особу.

Ви заставляєте скучати за вами

Важко скучати за тими, хто весь час “під рукою”. Перестаньте дзвонити і писати йому. Не натякайте на зустріч і не намагайтеся привернути його увагу. Це один із самих дієвих способів заставити скучати за вами.

Читайте також: Чи потрібно хвалити себе?

Ви нагадуєте, що ви- особистість зі своїми інтересами

Він повідомив, що не приїдить у суботу?

Чудово: не ” пиліть” його і не жалійтея, а займіться своїми справами. Нехай знає: у вас буде приємний, цікавий вихідний- з ним чи без нього.

Ви даєте зрозуміти, що він може вас втратити

Часами пропадаючи з його життя, ви залишаєте йому можливість відчути, настільки паршиво йому без вас. Ще одне корисне знання, яке він отримає: вас не буде поруч, якщо він не старатиметься у відносинах.

Ви підкреслюєте, що ви особлива

Якщо чоловік привик до жіночої уваги, вам було б добре виділитися із натовпу. Не звертайте на нього увагу. дайте зрозуміти йому, що не весь світ біля його ніг. Це болюче ранить чоловіче сомолюбство і заставляє вас хотіти ще більше. До того ж, неприступних жінок ніколи не забувають.