Перейти до вмісту

Чи потрібно хвалити себе?

Нам жінкам дуже хочеться, щоб наші кохані чоловіки і ті, що нас оточують хвалили нас, оточували турботою, підтримували, іноді просто, щоб помічали нас. І нам завжди цього не вистачає.

Як же зробити так, щоб нас більше стали помічати?

Дуже просто– треба, в першу чергу, почати піклуватися про себе, хвалити себе і підтримувати у будь- якій ситуації. Нам потрібно почати випромінювати ту саму турботу, яку ми хочемо від всього світу. Адже ви знаєте, що всередині нас, те і ззовні.

З чого почнем? 

Треба кожного дня хвалити себе за чудеса, які ми творимо. Ми ж творимо чудеса, своїми простими діями.

Прибрала сьогодні, похвали себе, за те чудо, яке прибрало в домі від негативу і наповнило любов”ю і чистотою. Приготувала щось смачненьке, знову ж похвали себе, за те, що ти доставила задоволення своїм домочадцям.

Прийшов чоловік, змучений додому, похвали себе за те, що ти його заспокоїла, підтримала, зробила масаж перед сном.

Читайте також: І тепер я незнаю, що мені робити? Як правильно поступити? Що знову кудись тікати від нерозділеного кохання?

Адже це чудеса, які ти твориш кожного дня і ця турбота повинна бути помічена, так, що зроби це першою. І ти побачиш, як поміняється відношення до тебе твоїх близьких людей.

Не потрібно це розголошувати чи робити демонстративно- це повинен бути твій маленький секрет. От побачиш, як підросте твоя любов до себе і твоя самооцінка підвищиться.

Ви повинні знати, що як тільки ви починаєте любити себе, весь світ почне любити вас. І у вашому житті можливим стане ВСЕ! Будь- які чудеса.