Перейти до вмісту

Чому любляча пара може раптово розійтися? Все закономірно, важливо пройти цих 3, 6, 9 років

Перший рік шлюбу. Той час, коли обоє відчувають сильні, взаємні емоції. Спочатку саме пелена почуттів не дозволяє об’єктивно дивитись на реальність, побачити недоліки свого партнера, тому , що емоції керують більше. Та проходить рік або два, і дружина починає помічати, за кого вона вийшла заміж. Тоді жінка розуміє, що «він» далеко не такий, яким був на момент знайомства.

Чоловік теж бачить дружину іншу. Очікування обох стають невиправданими. Починається притирання характерів, і порівняння. І коли чоловік та дружина до весілля себе показували тільки з кращої сторони, то в цей період часу їм буде найважче. Саме це є причиною найпершої кризи після трьох років спільного життя. Коли подружжя розуміє, що маски скинули.

Читайте також: Знаки Зодіаку у яких повна несумісність, які ніколи не зможуть бути разом

Приблизно те ж саме відбувається і після шести років шлюбу, в другу кризу. Тут потрібне тільки терпіння та велике бажання зберегти відносини.

Але терпіння річ обмежена, його надовго не вистачає. До того ж часто лояльне ставлення до недоліків партнера, останнім сприймається, як належне. Коли ліміт терпіння вичерпано, те, на що так старанно не зверталося особливу увагу, починає просто дратувати. Наступає третя криза дев’яти років.

Партнери повинні говорити, відкрито висловлювати свої позиції і вирішувати, куди рухатися далі, і чи варто продовжувати бути разом. Тому, що бути разом в справжньому значенні цього слова, це хотіти цього та розумно йти на компроміси.