Перейти до вмісту

Чому потрібно бути та спілкуватись з людьми, які вас поважають.

«Ви повинні знайти в собі хоробрість встати з-за столу, за яким більше не подають повагу». Ця цитата ідеально описує одну з головних причин, чому відносини псуються.

Якшо ви тримаєтесь за стосунки в надії,  що ваш хлопець почне поважати вас і цінувати все те, що ви для нього робите. Але, на жаль, цього так і не відбулося, тоді прочитайте нижче наведене і зрозумієте, що не потрібно терпіти те, що вас не цінують та не поважають.

Приклади неповаги до вас з боку оточуючих:

• Вам зраджують,
• Вам брешуть, брешуть і знову брешуть,
• Вас приймають як належне,
• Вам встромлюють ніж в спину,
• По відношенню до вас проявляють фізичне або емоційне насильство,
• Ваша думка не враховується.

Одна справа, якщо людина відчуває щире каяття за свої вчинки, вона перепросить, зрозуміє і буде жалкувати про те. Однак деякі люди усвідомлюють, що чинять неправильно, але не припиняють свою неналежну поведінку, це можна пояснити багатьма причинами. Перше – це небажання це робити, друге – почуття до вас уже зникли, якщо це ваш хлопец  і третє –  це те, що та людина не надто хоче з вами в подальшом спілкувати.

Читайте також:Ніколи не оцінюйте та не судіть чужі вчинки поверхнево. Перше враження буває дуже часто обманливе.

На жаль, більшість таких людей вже ніколи не зміняться. Їх запевнення в любові і вірності можуть говорити про зворотне, але до тих пір, поки вони не зможуть довести, що по-справжньому цінують ваші почуття, вони будуть і далі змушувати вас переживати емоційні потрясіння.

Знайте собі ціну і вимагайте до себе такої ж поваги, яку ви надаєте їм.

Самоповага, зване зазвичай почуттям власної гідності, і самооцінка складають стрижень особистості. Від рівня самоповаги залежать наші мотивації, життєві цілі і домагання. Це не повинно переростати в крики і скандал, просто стійте на своєму. Якщо потрібно – йдіть, залишивши після себе недвозначне послання, що ви більше не повернетеся, якщо вас не почнуть цінувати.

Якщо вони не здатні на взаємність, краще відразу попрощатися.

Якщо для того, щоб вирватися з мертвої хватки свого токсичного боса, вам доведеться піти з роботи, або розірвати всі контакти з давнім другом, який нещодавно почав вас ображати, то так тому і бути. Від того, що вас більше немає в їхньому житті, страждати будуть тільки вони.

Так що… якщо в меню немає поваги, отже, підстав залишатися за столом теж немає. Вам напевно хочеться перебувати в колі людей, які теж вірять, що до інших потрібно ставитися так само, як і ви хочете, щоб вони ставилися до вас.

Для деяких людей повага здається занадто витратним заняттям. Вони не здатні (чи просто не хочуть) поставити себе на місце іншої людини і усвідомити, наскільки руйнівним є їхня поведінка. В такому випадку негайно покидайте це коло спілкування. Мабуть вони і не потрібні вам. Завжди треба знати час коли потрібно встати і піти.

Найголовніше – це усвідомити, що неналежне ставлення вам не підходить і приймати рішення. Чи потрібні вам такі людині, чи ні. Не має незамінних людй, тож пам’ятайте, що до вас потрібно спілуватись і ставитись до вас належним чином.