Перейти до вмісту

Чому потрібно побути на самоті, перед тим, як будувати нові стосунки

Стратегія діяльної самотності заснована на трьох питаннях, і доки ви до неї адаптуєтеся, тема пошуку партнера піде на задній план.

Яких помилок я припустилася?

Згадуючи промахи минулих стосунків, ви визначаєте моделі поведінки та певні якості, на які варто покладатися (чи ні), входячи у нові стосунки. Тут потрібно бути чесними з собою, щоб отримати максимальну віддачу від самотності, а мріючи про перспективні стосунки, візуалізуйте їх позбавленими пережитих проблем.

Тут варто замислитись над деякими запитаннями:

– у вас обох (або одного з вас) були занадто завищені очікування?

– чи один із вас старався більше, ніж інший? Як часто ви йшли на поступки?

– чи були ви відвертими з коханим? Чи були сварки, що змінили ваше ставлення одне до одного?

Що я зробила правильно?

Почуття провини завжди токсичне для наступних стосунків — неважливо, усвідомлюєте це чи ні. Тут психологи рекомендують звірятися з коротким опитувальником, відповіді до якого можна записувати в щоденник, розмальовуючи смайликами для нагнітання позитиву.

– ви не забували підтримувати один одного?

– чи були попередні стосунки побудовані на свободі самовираженні, чесності та взаємній повазі?

– у чому ви змогли проявити себе краще, ніж у попередніх зв’язках?

Якщо відповіді здебільшого позитивні, привітайте себе: ви — чудовий партнер і все робили правильно.

Читайте також: Через які погані звички, ви можете набирати зайві кілограми

Чому варто навчитися, перш ніж вступати в нові стосунки?

Взявши уроки з попередніх стосунків, ви можете вловити схожий алгоритм подій, що веде до неминучих розлучень. Разом із розумінням причин та наслідків ви отримаєте доступ на зміну підходу до особистого щастя. Так працює закон вібрації.

Всесвіт складається з енергії, що вібрує абсолютно у всьому на тій чи іншій частоті, включаючи нас із вами. Думки, підсвідомість і все, що відбувається з вами в житті, теж енергії та вібрації. Частота вібрацій людини залежить від того, з чим або ким вона стикається у певний момент життя. Якщо ви почуваєтесь комфортно, значить, вібрації збігаються.

У емоційно здорових стосунках впевненого, сильного та відповідального чоловіка приваблює жінка подібних якостей. У токсичних відносинах пара сходиться всупереч закону вібрацій, підкоряючись невпевненості в собі або бажаючи уникнути нудьги, самотності, засудження оточуючих. Думайте про себе як про магніт, що випромінює привабливу силу для правильного партнера та щасливих стосунків, на які маєте повне право.

Завжд мрійте про майбутнє з вірою і позитивом, щиро бажайте більшого і кращого, не проектуйте на майбутнє страхи, набуті з досвідом.