Перейти до вмісту

Чому психологи радять, що краще розлучитися, ніж жити в шлюбі, який не приносить задоволення

Ось декілька причин, чому розлучення набагато краще, ніж життя в нещасливому шлюбі:

Ви гідні партнера, який буде ставитися до вас так само, як ви до нього

Краще розлучитися, ніж жити у шлюбі з людино, яку ви зовсім не кохаєте. Кожна людина заслоговує на те, щоб бути коханими. Для чого жити разом, якщо немає любові та поваги?

Шлюб більш безпечний, зате розлучення дозволить вам почати нове життя

Навіть в поганому шлюбі ви знаєте, що вас чекає в майбутньому. І це дозволяє відчувати певну безпеку. Але після розлученні ви зможете здійснити свою мрію, ви зможете стати по-справжньому щасливи, покохати та стати коханими.

Краще бути батьком-одинаком, ніж демонструвати дитині не правильну модель сім’ї

Якщо у вас є діти, а шлюб у вас не є щасливим, то у такому випадку краще розлучитися. Становлення дитячої психіки відбувається в ранньому віці. І якщо діти бачать сварки батьків, то в майбутньому вони швидше за все будуть відтворювати подібні відносини і у своєму сімейному житті.

Після розлучення ви отримаєте не тільки свободу, а й знайти людину, про яку ви мріяли

Розлучитися з людиною, проживши з нею певний час, не так легко, але, як тільки це станеться, ви відчуєте полегшення. Ставши вільною людиною, ви з більшою ймовірністю зможете зустріти свою справжню половинку.

Читайте також: Ніжні, воздушні налисники в апельсиновою начинкою

Розлучення допоможе вам подивитися на себе іншими очима

Як тільки це станеться, ви знову закохаєтесь в себе. Також ви усю свою любов і енергію, яку витрачали на невдалий шлюб, направите на своїх дітей. Ви зможете радіти життю.

Ви втрачаєте чоловіка, але натомість отримуєте особисте щастя

Життя занадто коротке, щоб витрачати свій час скандали та постійні обіди. Відпустіть чоловіка і нарешті станьте щасливою людиною.

Розлучення відкриє вам різницю між самотністю і самотою

Після розлучення ви звільнетеся від жахливого почуття розлуки та навчитеся отримувати задоволення від самотності.

Ви зможете приступити до інших важливих сфер життя

Якщо у токсичних стосунках, ви витрачали багато енергії, щоб врятувати свій шлюб, то зараз після розлучення у вас появляться нові ідеї, і ви знайтеде час на себе і своїх дітей. Неварто залишатися у відносинах, які приносять біль та негатив у ваше життя.