Перейти до вмісту

Чому самотнім жінкам не варто заводити домашніх тварин

Чому тварини так небезпечні для одинокої жінки

Домашні тварини потенційно небезпечні для самотньої жінки, тому що між вихованцем і людиною швидко формується дуже міцний емоційний зв’язок. Іншими словами, жінка прив’язується до тварини, тому пошуки чоловіка для неї вже не мають сенсу. У житті такої жінки місця чоловікові просто немає, навіть якщо вона думає інакше.

Чому домашній вихованець — це ворог любові

Cамотня жінка, підсвідомо намагається знайти заміну чоловікові. Наприклад, вона дивиться фільми про любов, щоб переживати почуття головної героїні. Також це проявляється в заведені домашніх тварин. Коли у неї появляється кіт або собака, вона починає піклуватися про нього і віддає йому всю накопичену ніжність. В результаті емоції жінки віддаються домашньому вихованцеві, а на чоловіків їх вже не вистачає.

Читайте також: Останнім часом чоловік почав уникати мене та дітей, постійно без настрою, схоже, що переживає кризу середнього віку. Спершу я злилась на нього, плакала, однак досвід показує, що від сліз гірше лише мені. Тому я вирішила діяти по-іншому

Яка користь домашньої тварини

З іншої сторони, кіт, собака або інша тварина можуть бути корисними. Наприклад, якщо жінка або дівчина закрита і стримана, тварина може допомогти їй розкрити свої емоції. Також є думка, за якою вихованці допомагають лікувати ревнощі.