Перейти до вмісту

Чому спокійні чоловіки дратують: 3 причини

Кожна дівчина має свій ідеал чоловіка. Але разом з тим усі жінки говорять про те, що супутник життя повинен бути надійним, відповідальним, таким, на якого можна покластися завжди і в усьому.

Саме такими якостями володіє спокійна на вигляд молода людина, яка не має схильності до бунтарства, до необдуманих вчинків. Здавалося б, саме на такого панянки повинні звертати увагу.

Але практика показує, що спокійні та врівноважені молоді люди не користуються популярністю у жінок. Такі хлопці лише дратують дівчат, викликають у них відторгнення. Чому так відбувається? Причин такого стану справ можна навести кілька.

Жодних нерозсудливостей

Бунтар схильний робити необдумані вчинки, діяти спонтанно. Для дівчини він завжди буде непередбачуваним, загадковим, що й манитиме, притягуватиме.

Вона ніколи не нудьгуватиме з чоловіком, який раптово може зірватися з місця, запропонувати якусь унікальну розвагу. Спокійний хлопець не буде таким активним та раптовим. Він зневажливо ставиться до нерозсудливостей, внаслідок чого молода панночка нудьгуватиме в його компанії.

З віком жінка оцінить спокій чоловіка, зрозуміє, що він не є недоліком. Але ось у молодості воно не імпонуватиме їй.

Невпевненість в собі

Чоловік може побоюватися змін, може відмовлятися робити якісь гучні вчинки заради обраниці. Також він може займатися самоїдством, може зациклюватись на своїх невдачах.

 

 

Читайте також: Як зварити ідеальний рис будь-якого сорту: вийде зернятко до зернятка

 

 

Все це притаманно хлопцю з низькою самооцінкою. Він неодмінно дратуватиме панночку. Але часто таких чоловіків дівчата ототожнюють із спокійними хлопцями.

Хоча останні просто не поводяться зухвало, не прагнуть усіма силами привернути до себе увагу.

Відсутність яскравих емоцій

Занадто спокійний чоловік може виявитися дуже правильним. Він дотримуватиметься всіх правил і формальностей, не ризикуватиме навіть тоді, коли це потрібно зробити.

Природно, що розважитись з таким чоловіком, отримати яскраві емоції та враження дівчина не зможе. Їй доведеться або миритися з таким станом справ, або шукати того, хто даватиме їй ті враження, про які вона мріє.

Зі спокійним чоловіком дамі буде добре в зрілому віці. У молоді роки вона просто не може оцінити всі його переваги, тому і дратується під час спілкування з ним.