Перейти до вмісту

Чому важливо відпускати минуле?

Всі думали: от бідненька. Він ж її лишив, пішов до другої! Як їй це пережити? А вона купила нові обої, штори і зробила ремонт. На обоях був темно- зелений візерунок, а штори- кольору спілої вишні. І це було прекрасно!

Щоб ще з горя руки на себе не наклала, обговорювали між собою люди. А вона зранку ходила на базар, за достиглими, пахучими яблуками, пекла ніжну шарлотку, заварювала собі міцну каву з вершками, на обід готувала лазанью з грибами, на вечерю- овочі.

Як же їй тепер самотньо, переживали родичі  і запрошували до себе на дачу. Вона завела собі собаку, з якою часто ходила гуляти і читала по вечорах романи.

Їй напевно дуже погано, просто не подає вигляду, так думали подруги. А вона купила два сарафани, плаття, солом”яний капелюшок, пару білих босоножок і покрасила волосся в колір гіркого шоколаду.

Читайте також: Чому дружина все ж таки важливіша за дітей?

Яка ж вона невезуча, обговорювали колеги. А вона записалася на курси водіння, купила недорогу машину і дорогу дорожню сумку.

Це ж такий удар, коли чоловік іде геть, шепталися знайомі, хоч би у депресію не впала. Вона закинула в нову сумку сарафан, білі босоножки і поїхала з собокою на море. Знімала кімнату, купляла варену кукурудзу і запечену рибу, на сніданок їла персики і виноград, занурювалась у солені теплі хвилі моря, захоплювалась неймовірним заходом сонця.

Загоріла, схудла. Відпустка закінчилася, повернулась додому, а там…він. Говорив, що помилявся і просив почати усе спочатку. А вона змінила номер, купила новий замок і викликала слюсара. Він поміняв їй замок у дверях, замінив старий кран на кухні, навчив готувати м”ясо по- французьки, каву по- віденськи і зробив їй пропозицію. Собака не була проти. Вона теж.

А ще через рік, так як вони і мріяли, купили будиночок за містом. Привели до порядку запущений сад, повісили на вікна штори, купили красиву посуду. Вона готує овочі і рибу, пече неймовірні штруделі і готує вишневе варення. У відкриті вікна залітають метелики, чути дитячий сміх і гавкання собаки.

Пізно вечором, коли діти будуть солодко спати, біля теплого каміну, вони як завжди будуть сидіти обнявшись і говорити одне одному: ” Люблю”.